Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Supply drop czyli zrzut wyposażenia pochwal się co wylosowałeś.


dessgaron

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich!

 

Wiele osób ciekawi co może się znaleźć w tej tajemniczej skrzynce.

 

Temat ten jest przeznaczony do pisania co kto wylosował i na jaki czas.

 

Temat służy również po części do przeprowadzenia ankiety np. co najczęściej wypada i na jaki czas.

 

Tak więc wszystkich zapraszam do wzięcia udziału w tym temacie.

 

Ja zacznę. Losowałem 2 razy zrzut wyposażenia który miał zawierać kamuflaż pustynny:

1. SCAR-L bez ograniczeń

2. strzykawka z adrenaliną 100 użyć

Opublikowano

ciekawe czy temat się przyjmie przez graczy ;d

 

losowałem 1 zrzuty wyposażenia i co lotło?

kolba stabilizująca ! normalnie marzenie nie?xD

YAY

Opublikowano

Już jest nie jeden taki temat + jeśli chcecie się chwalić to najlepiej wrzucajcie screeny -.- bo inaczej to kazdy sobie może pisać co wylosował...

Po co ktoś by miał tracić czas na kłamanie i to w takiej kwesti?

Jungle - Lee Sin

Solo top - Tryndamere

Mid - Fizz

ADC - Blue Build Sivir

Support - Blitzcrank/Janna

Opublikowano

@UP

To jest temat o Daily Draw,a nie o zrzutach !

A co do tego tematu to myślę,że przyda się ;D

Opublikowano

losowałem 100 zrzutów

pustynny celownik holograficzny-ump45-na zawsze

pustynny kolor ump45-na zawsze

booster credits-180dni

booster expe-21dni

-bandaży i strzykawek

-pustynny kolor m249saw

pustynny celownik m145-do m249

 

Z INNYCH RZECZY TAKICH JAK WYPOSAŻENIE TO WYLECIAŁ MAGAZYNEK VIPER I JAKIEŚ PIERDOŁY

domineses.jpg

 

Antix Najlepszy GM MPC

Lord Makin Najlepszy Administrator i opiekun MPC

Opublikowano

japierdziele ile ty wydałeś na te 100 rzutów ! nudziło ci się? lool xD

 

 

losowałem u kolegi na koncie :< iii

 

celownik homo -___-

YAY

Opublikowano

nie znudziło mis ei losowanie ;-) mam wszystkie bronie z gry :D

domineses.jpg

 

Antix Najlepszy GM MPC

Lord Makin Najlepszy Administrator i opiekun MPC

Opublikowano

ok 300-350zł na 1 konto na reszte nie licze bo bd ok 1,2kafla

domineses.jpg

 

Antix Najlepszy GM MPC

Lord Makin Najlepszy Administrator i opiekun MPC

Opublikowano

LOL przecie to wystarczy 3 sms po 25zeta i masz najlepsze eq broń + 2 broń z dodatkami full stroik jakiś spx ..... lol nie masz na co kasy wydawać xDD / żeby nie było że go obrażam.....

 

 

 

dobra koniec spamu :)

YAY

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...