Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Poradnik] Need For Speed-Most Wanted- jak mieć ile się chce kasy i bounty?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

 

Dzisiaj przedstawię Wam poradnik na zwiększenie swojej ilosci kasy i bounty.

 

1. Musimy pobrać "SaveEditor"

link:

To jest ukryta treść, proszę

skan:

yw33l.png

 

2. Teraz musimy wypakować wczesniej pobrany program w dowolne miejsce, np. na pulpit.

3.Wchodzimy w ten folder i ukaże nam się 1 plik .exe i 4 .txt. Te pliki .txt nie będą nam potrzebne, ale je zostawiamy.

4.Uruchamiamy "SaveEditor.exe"

5.Powinno już nam samemu wyszukać folder ze savem.

6. Zaznaczamy profil.

7.Tam gdzie mamy "Money", możemy wpisać ile chcemy kasy a tam gdzie "Bounty", to wpisujemy ile tego chcemy.

8. Po wszystkim dajemy "Save" i "Quit".

9. Wchodzimy do gry i cieszymy się kasą i bounty.

 

 

Poradnik By Loocker, zakaz kopiowania na inne fora, jeżeli się spodobał proszę o lajka

:)

 

 

#1

Save editor do carbona, bez skanu zaufana strona, można odblokować wszystko co się chce

:)

skpUo.png

Opublikowano

@up

Po co się głupio pytasz, sprawdź sam.

@top

Fajny programik, przydatny, tut też ładnie opisany. Nie wiesz czasem, czy jest coś takiego na mw na ps2?

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

Up, niestety na ps2 nie działa i nie ma takiego programu. Tylko na PC. Powiem, że ten programik działa także w nfs carbon. Nie wiem czy w innych zadziała : ) Ale myslę, że tak. Musicie tylko podać lokalizację pliku : )

skpUo.png

Opublikowano

Up, niestety na ps2 nie działa i nie ma takiego programu. Tylko na PC. Powiem, że ten programik działa także w nfs carbon. Nie wiem czy w innych zadziała : ) Ale myslę, że tak. Musicie tylko podać lokalizację pliku : )

 

Do Carbona sa takie cośki ktore odblokowywuja ile chcesz kasy, i wszystkie autka, wszystkie bonusy z kart, wszystko co zechcesz wszystkie ulepszenia w tuningu.

WSZYSTKO oprocz postepow w karierze :P Takze mozesz brac sie za Bushido bujajac sie w Lambo albo Mclaren'ie na full tuningu :P

Wiec ten programik do Carbona to praktycznie totalne nic.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...