Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

1.3.1 [PL] MineCraft [Survival] [premium:Nie] [PvP:Tak] [wl:Nie] [17 slotów] [serwer:Slotowy]


Bizolo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

G.png

strzalka.gifNazwa serwera: 1.3.1 [PL] MineCraft [survival] Cs-Dreams.pl

strzalka.gifIP serwera: survival.cs-dreams.pl:25085

P.png

strzalka.gifRodzaj Serwera: F

strzalka.gifHosting Serwera: Slotowy

strzalka.gifPvP: Tak

strzalka.gifPotwory: Tak

strzalka.gifZwierzeta: Tak

strzalka.gifPremium: Nie

strzalka.gifSloty: 20

strzalka.gifBiala Lista: Nie

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifPluginy: Auth Me, Rangi, Portale, iConomy, Jobs,

strzalka.gifZałoga: H@ Serwera: Bizolo Kontakt: GG: 32109856

 

D.png

strzalka.gifZapraszam na najlepszy serwer survival.

Forum serwera Cs-Dreams.pl

Konkurs do wygrania op !!!

1390144171-U592769.png

Opublikowano

Serwer jest żalowy.

Czemu ?

Gościu zarabia sobie na opach/GM .. gm lub op za 11zł sms lub za doładowanie z playa. To jest żałosne

i powinno być zakazane bo według mnie to jest zwykła kradzież.

Ludzie ogarnijcie się i nie kupujcie opa lub GM na kilka dni, bo wątpie by serwer dłużej postał.

Gościu dodatkowo za ten serwer chce sprzedać za 80zł .. to jest zdzierstwo.

Proponuje zamknąć ten temat ponieważ admin jest tak głupi ze zarabia sobie na doładowaniach .

Normalny admin bierze kase na potrzeby serwera a nie na swoje.

Nie polecam serwera. Admin nieogarnięty.

Gracze klną itd.

SERWER ZA PRZEPROSZENIEM DO DU**

 

NIE KUPUJCIE OPÓW I GM BO TO JEST ZDZIERSTWO ... ! ON TYLKO ZARABIA A WY DOSTAJECIE OPA LUB GM NA KILKA DNI BO DŁUZEJ SERWER NIE STANIE.

Nie ma to jak wstawić komiks do "Pogaduszki"...

Opublikowano

"ON TYLKO ZARABIA A WY DOSTAJECIE OPA LUB GM NA KILKA DNI BO DŁUZEJ SERWER NIE STANIE."

 

A mam Ci dać screeny, że serwer jest już opłacony na podad 60 dni? :)

I nie strasz mnie na gg, że mi rozwalisz serwer, bo chcesz mnie zmusić do tego, abym sprzedał Ci tanio serwer i wtedy Ty dołączysz go do swojej sieci, o której wspominałeś na gg :)

P.S ok. 5/6 zarobków z serwera idzie na jego rozwój i utrzymanie.

Pozdrawiam Bizolo

1390144171-U592769.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...