Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PYTANIE/PROBLEM] Jak przesunąć respawn ludzi na serwie?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam taki problem że gdy ktos loguje sie na moim serwie to jest w powietrzu i nie tam gdzie trzeba i zanim zdązy sie zalogowac to wyłącza gre bo pisze że na tym serwerze nie mozna latać, i tu jest pytanie, jak zmienic miejsce respawnu

Opublikowano

Teoretycznie to jest bug i raczej nikt Ci nie powie jak to zmienić, albo spróbuj tam gdzie masz ustawiony spawn wpisac /setspawn Gracz [lub rangę jaką masz domyślną]

lub włączyć w server.properies:

allow-flight=true

Wgraj AntiCheat, aby nie mógł ktoś latać na fly hack.

tworzenie serwerów - PW

Opublikowano

Musisz zainstalować plugin

essentialis spawn

i wpisać /setspawn w tym miejscu w którym chcesz, by spawnili się gracze.

Opublikowano

Musisz zainstalować plugin

essentialis spawn

i wpisać /setspawn w tym miejscu w którym chcesz, by spawnili się gracze.

 

Autorowi chodzi o respawn.

tworzenie serwerów - PW

Opublikowano

Jeśli RESPAWNIA się w powietrzu, to daj tam małą platformę i np: niech skaczą to jakiegoś małego baseniku. Albo daj tam pokoik i teleport przyciskiem (plugin ButtonWarp albo coś w tym stylu). Możesz też dać tam mały pokoik i dać warpa o nazwie "spawn".

Opublikowano

musisz wpisac /setspawn w tym miejscu w ktorym chcesz miec spawn mysle ze pomoglem zasubskryboj http://www.youtube.c...MorgenPL/videos

 

Tez mialem taki problem i wiem co i jak zrob jeszcze to co muwi Sebastian1882

1. Komenda /setspawn zmienia miejsce spawnu, a nie respawnu.

2. muwi - masakra, ludzie nauczcie się pisać po polsku.

tworzenie serwerów - PW

Opublikowano

musisz wpisac /setspawn w tym miejscu w ktorym chcesz miec spawn mysle ze pomoglem zasubskryboj

 

Tez mialem taki problem i wiem co i jak zrob jeszcze to co muwi

Nie reklamuj się

 

@topic no jak koledzy mówią zbuduj jakąś platformę a może nawet jakiś budynek tak jak u skkf na serwie hardcore i tylko jakąś spadywnie w dół lub jakiś teleport i będzie git no chyba że w essen... jest komenda na ustawienie respawnu ale ja nie wiem

Moje Pluginy!

1.Cobble Drop

Jak Możesz To Daj Lajka,Życie To Nie Bajka :D

Ciekawostka Minecraft możesz mieć max 32767 Lvl ponieważ przy 32768 Lvl znika ci napis z twoim aktualnym LVL`em

Potrzebujesz jakiegoś spigota,craftbukkita lecz nie możesz go znaleźć(DMCA)? Wejdź Tutaj!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...