Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Wielka Prośba o Paczkę Modów :)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Wszystkich!

 

Mam ochote przestac grac na serverach i ogólnie, a natomiast zamknac sie na singlu z wieloma,wieloma dodatkami, czy móglby mi ktos zrobic taka paczke Odwdziecze sie like'm, 5 gwiazdkami i kliknieciem gdzie jeszcze chcecie, nagraniem cos;, oreklamowaniem czy innego.

 

 

Mody :

 

Industrial Craft 2

Build Craft 2

Weapon's Mod ( To Balkon'a jest )

Mo'Creatures

Mo'Achievement

Furniture Mod

Rei's Minimap

Elemental Arrows

Death Chest

Recipe Book

BackPack ( Albo jakis mod z plecakami, torbami itd. )

Castle Defenders

My People

Hot Air Ballons

SDK Mod ( Albo jakies z broniami, byle ich duzo bylo, jakies pistolety, karabiny, takie zeby mozna je bylo zcraftowac a nie przez Too Many Items )

Invasion Mod

Thaum Craft

Wizard Craft

Thirst Mod

TooManyItems

Mine Blade : Battlegear

Familiars Mod

PaintBall Mod

8 Slot Furnance

Extended WorkBench

Random Things

Health Bars

AStro Craft Mod

Enchant View

Exp Chest

P.Polska Czcionka = (

)

Poverty Craft

 

 

I oczywscie wszystkie wymagane do tego mody-pomocniki czyli ModLoader,AudioMod itd.

 

 

Z góry dziekuje i prosze o pomoc! Moge dac do kazdego moda link, wtedy prosze o zainstalowanie tych modów.

 

P.S : Jako nagroda moge; sie równiez gdzies zarejestrowac przez jakis link i troszke pograc zbyscie dostali bonus.

 

Wole zeby bylo na 1.3.x ale jesli nie bedzie wiekszosci modów na ta wersje moz;e byc na;1.2.5

Hejho! :)

Opublikowano

Napisz na jaką to wersje to spróbuje zrobić :P

 

@Edit

Zrobiłem co w mojej mocy ale się nie da ponieważ większość modów się ze sobą gryzą i musiał byś kilka z nich najwyżej usunąć.

Takie jest moje zdanie może jeszcze ktoś inny spróbuje.

E9mwj60.png<--- Why? :(

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...