Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ] OutlandCraft.pl (5 września 16:00 start)


Nitq

OutlandCraft  

14 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zagrasz na OutlandCraft


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.pngOutlandCraft.plDiamond_%28Gem%29.png

 

 

Prawdziwy survival ! Tu jesteś zdany tylko na siebie !

 

614406_372988209437035_1121914849_o.jpg

 

 

1337427196-U363900.png

 

de2zjo.gifAdres IP: start przełożony na 7 września 15:00, problemy z maszyną

de2zjo.gifTyp Serwera: Survival

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 40

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: Off (start przełożony na 7 września 15:00, problemy z maszyną)

 

1337427260-U363900.png

Takie jakie powinny być na survivalu + parę zabawek umilających grę

:)

 

1337427292-U363900.png

Own3r's: Nittek, maxis27.

Admini: nyus, Berciak.

Moderator: Kislu

 

1337427314-U363900.png

OutlandCraft to koniec taniej tandety wciskanej codziennie graczom. Ten serwer niesie ze sobą naturalność i prawdziwość, bez zbędnych modów i konfiguracji. Świetnie dobrane pluginy oraz szczegółowo ukierunkowana fabuła serwera, robi z niego prawdziwą gratkę dla koneserów gry Minecraft. Przetrwaj w nieznanych preriach Minecraft\\\'owego świata, opanuj sztukę walki w kwadratowej rzeczywistości i siej spustoszenie oraz strach wśród innych graczy OutlandCraft !

 

 

LABIRYNT

474195_374386762630513_775227288_o.jpg

CENTRUM MIASTA

337375_375088772560312_1368637531_o.jpg

Niebawem więcej screenów.

 

Zapraszam na nasz fanpage na Facebooku, by być na bierząco

:) !

 

www.facebook.pl/OutlandCraft

Opublikowano

Fajnie się zapowiada, czekam na otwarcie. :)

17abys.png              


          "Haters gonna hate hate hate hate"

Opublikowano

Dodane 2 screeny. Niebawem będzie ich więcej. Otwarcie może zostać opóźnione o kilka godzin/ dni ze względu na zapominalstwo jednego z członków teamu :D

Opublikowano

Będę czekać na ip i otwarcie :D

17abys.png              


          "Haters gonna hate hate hate hate"

Opublikowano

Nie, serwer nie wystartuje ani dziś, ani jutro. Kolejny raz zawiodłem się na swoim koledze. Wszystko jest dopięte na ostatni guzik, potrzebujemy tylko maszyny, którą dostaniemy pojutrze. Przepraszam wszystkich zainteresowanych, musicie jeszcze trochę poczekać.

 

Na start serwera możecie dostać 2 diamenty. Więcej info na Facebooku ;)

Opublikowano

5 Września już 15:19 przynajmniej u mnie. W polsce jest, 16. Gdzie jest, IP?

Nie bądź cham, kliknij tutaj!

 

a5a28294f3065f791f2ba9075cc33e98.jpg

Pomogłem? Daj... : Like!

Opublikowano

5 Września już 15:19 przynajmniej u mnie. W polsce jest, 16. Gdzie jest, IP?

Przeczytaj post wyżej :) W imieniu całej administracji przepraszamy !

Opublikowano

Dziękuje... to sobie poczekam... :)

Nie bądź cham, kliknij tutaj!

 

a5a28294f3065f791f2ba9075cc33e98.jpg

Pomogłem? Daj... : Like!

Opublikowano

u mnie 17 56 gdzie Ip ?

Czytaj posty na górze :) Żeby wszyscy się tak nie dopytywali zaraz zrobię edit i napiszę to przy IP :D

Opublikowano

Ja zagłosowałem w ankiecie na NIE.

Chcecie wiedziec dlaczego?

Jezeli serwer nie dziala po tym jak wystartowal, to jak mam tam zagrac?

Ile mój steam jest warty... :( ---> LINK <---


P.s. Jeb** mnie ile mam postów, chcecie dać warna za "nabijanie postów" ? Lepiej mi zmieniajcie ilosc postow na '0'.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...