Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

**WorldCrafter*** [RPG,30s] [TS3,Profesjonalne Forum].[Klimat Skyrim] [FRAKCJE,PVP]


Crafterman__02

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Do Moderacjii: Prosze usunac Wszystkie inne prezentacje Servera WorldCrafter TA JEST OFICJALNA!!!!!!!!!!

 

 

post-677999-0-11689100-1346528451_thumb.jpg

 

Czesc!

Prezentuje wam Server WorldCrafter.pl

 

Server Zostal postawiony 2 lutego 2012

 

Start Nowej Mapki byl dzisiaj (1 wrzesnia)

 

Miasto (Helgen) jest stworzone na podstawie Gry Skyrim

 

Wiec co tu mowic... Przejdzmy do servera

:)

 

G.png

strzalka.gifNazwa serwera: WorldCrafter

 

strzalka.gifIP serwera: worldcrafter.srvmc.pl

 

P.png

strzalka.gifRodzaj Serwera: RPG

 

strzalka.gifHosting Serwera: Dedykowany

 

strzalka.gifPvP: Tak

 

strzalka.gifPotwory: Tak

 

strzalka.gifZwierzeta: Tak

 

strzalka.gifPremium: Nie

 

strzalka.gifSloty: 30 (wykupujemy wlasna maszyne na 200 slotow ;))

 

strzalka.gifBiala Lista: Nie

 

strzalka.gifNether: Tak

 

strzalka.gifPluginy: Idealnie dobrane na potrzeby servera :)

 

strzalka.gifZałoga: Na spawnie :)

 

 

D.png

Co tu duzo mowic

:) musisz wejsc i zobaczyc jak wspaniale sie gra na serverze :)

Zeby wam udowodnic pokaze wam jak wspaniale jest zbudowane miasto Helgen:

 

 

 

post-677999-0-26654100-1346529343_thumb.png

[/center]

post-677999-0-26654100-1346529343_thumb.png

post-677999-0-10593400-1346529369_thumb.png

"Like nie Kosztuje.... A cieszy innych"

Ps. Prosze Administracje o zdjecie paru %. Z Gory bardzo dziekuje :)

Opublikowano

Widać że jest Smocza Przystań wbije, na pewno! Ale jak narazie Serwer OFF tak, mi się wydaje...

Nie bądź cham, kliknij tutaj!

 

a5a28294f3065f791f2ba9075cc33e98.jpg

Pomogłem? Daj... : Like!

Opublikowano

@up serv jest on tylko byl res zapraszam xD !!!

"Like nie Kosztuje.... A cieszy innych"

Ps. Prosze Administracje o zdjecie paru %. Z Gory bardzo dziekuje :)

Opublikowano

Serwer fajny , administrator ogarnięty ale troche lipa napiszesz np. 'WTF' dostajesz warn'a 4 warny = perm ; ( .

 

Ale polecam ja juz mam zelazna zbroje i spodnie : )

 

+ Wielki minus

Wybuchy creeperów nie działają nie zadają damage i nie rozwalają klocków ;(((( .


Wróciłem.
664501451058467508490.png

Opublikowano

Creepery Beda wybuchac oraz TNT chwilowo wylaczone sa z powodu prac technicznych nad jednym pluginem. Zapraszam serdecznie. Crafter. :)

"Like nie Kosztuje.... A cieszy innych"

Ps. Prosze Administracje o zdjecie paru %. Z Gory bardzo dziekuje :)

Opublikowano

A co do citizensow to jest ich malo, daja tylko nutke servera RPG

"Like nie Kosztuje.... A cieszy innych"

Ps. Prosze Administracje o zdjecie paru %. Z Gory bardzo dziekuje :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...