Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Sprzedam] World Of Tanks Bot - Abonament dożywotni


spec8320

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Mam do sprzedania bota do world of tanks. Czemu sprzedaje ? Sprawa jest prostą po prostu zamiast jednego klucza przez przypadek kupiłem dwa (odświeżyłem stornę dwa razy) i oto jestem dumnym posiadaczem dwóch kluczy. Klucz jest ważny 3500 dni czyli jakieś 10 lat. Co do bota zapraszam na stronę w sprawach zapoznania się :

 

http://tankleader.com/

 

Dodam od siebie że gram na nim ledwie tydzien i USA skoczyłem z tieru I na tier VII (Niszczycielem czołgów) V (Altyleri) i VI (Mid Tanków).

 

Cena: 100 zł (Mnie kosztowało to 107 ale już nie wnikam)

 

Kontakt:

Mail: spec8320 [małpa] gmail.com

GG: 1995949 (Pisać zawsze prędzej czy później odpiszę)

 

 

Do administratorów:

 

W regulaminie jest napisany zakaz obrotu kontami itp. nie ma tam słowa na temat programów do gry itp. Jeżeli uznacie ten temat za niezgodny z zasadami proszę po prostu go usunąć. Z góry przepraszam za problem.

Opublikowano

Bot robi wszystko :)

- Możesz ustawić kolejkę (do 10 czołgów)

- Po śmierci zmienia czołga i używa kolejnego

- Obsługuje wszelkie typy czołgów od altyleri przez heavy.

- Jeździ i zabija

 

 

Od siebie powiem szczerze :)

 

Inteligencją nie przekracza 10 latka. Rekord który ten bot wykręcił to 5 kili w jednej bitwie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...