Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[pomoc] wyjmowacz wierszów ze źródła storny.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

Mam pytanie jak zrobić program na zasadzie:

1. Daje mu link strony (domena jest zawsze taka sama tylko zmienia się podstrona)

2. Wchodzi w źródło strony

3. Pokazuje wiersz o który chce zobaczyć (wiersz jest zawsze taki sam)

4. Pokazuje mi zawartość tego wiersza

 

Chodzi mi o coś takiego:

beznazwy2ydg.jpg

 

Cel mojego tematu ??

- W jakim programie to napisać

- Jeśłi będzie ich kilka który jest najłatwiejszy

- TuT do obsługi teguż programu :)

beznazwy1jfkopia.jpg

Opublikowano

Do tego wystaczy znajomość AutoITa, i biblioteka IE.au3 (opis funkcji z biblioteki są w autoitowym helpie, ukrywającym się pod zacnym klawiszem F1 w edytorze SciTE)

Podejrzyj kod, ściągnij za pomocą IE.au3, wyciągnij sobie potrzebny tekst za pomocą funkcji StringBetween, i walnij go do np. Edita.

 

No, chyba że program ma być napisany na jabłuszkowy iShit, wnoszę po wyglądzie GUI z SSa

846331404756772371599.jpeg
Gość Pan Szymek
Opublikowano

Jeśli Windows - C# i HttpWebRequest

Jeśli Mac - Objective-C

Opublikowano

Do tego wystaczy znajomość AutoITa, i biblioteka IE.au3 (opis funkcji z biblioteki są w autoitowym helpie, ukrywającym się pod zacnym klawiszem F1 w edytorze SciTE)

Podejrzyj kod, ściągnij za pomocą IE.au3, wyciągnij sobie potrzebny tekst za pomocą funkcji StringBetween, i walnij go do np. Edita.

 

No, chyba że program ma być napisany na jabłuszkowy iShit, wnoszę po wyglądzie GUI z SSa

 

 

Wygląd jest tylko schematyczny :D zrobiłem SS innego programu który działa na podobnej zasadzie :P

beznazwy1jfkopia.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...