Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

NewMetropoly.pl [FB] [NON-PREMIUM] Zapraszamy ! 60slotów


NewMetropoly.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poszukujesz serwera na ktorym sobie fajnie pograsz ?

Czy chcesz wkońcu zagrać gdzieś gdzie nie będzie noobów ??

Czy poszukujesz serwera na którym Administracja zawsze Ci pomoże

 

Czy chcesz pograć w dobrym towarzystwie ???

Chcesz zagrać gdzieś gdzie będzie dużo zabawy i eventów ????!!??!?

 

 

Jeśli Tak, To dobrze trafiłeś :3

 

Witamy na

NewMetropoly.pl

 

Na naszym serwerku będziesz mial dużo do roboty.

Mamy do zaoferowania dużo świetnych eventów i zabaw... np. Piłka Nożna, Regaty itp...

Możecie wykupić również rozwinięte udogodnienia

:D np. rangi Vip..

Nasza piękne mapy(surowcowa, creative i PVP) aż kuszą swym urokiem.

IP: newmetropoly.pl

ilość slotów : 60

mapy : Pvp, Creative, Surowcowa

moby : on

NON-PREMIUM !!!!!

G.png

Nazwa serwera: NewMetropoly.pl

IP serwera: newmetropoly.pl

P.png

Rodzaj Serwera: Freebuild

Hosting Serwera: Slotowy

PvP: Nie (Na Mapie PVP Tak)

Potwory: Nie (Tylko na mapie surowcowej i PVP)

Zwierzeta: Tak

Premium: Nie

Sloty: 60

Biala Lista: Nie

Nether: Nie

Pluginy: Tajne ;D

Załoga: DevilF QuazarPL Sharker88 BurYeti HadesMalutki NassanHosted

D.png

Zapraszamy !!!!

post-724258-0-64230900-1346509887.png

post-724258-0-67591500-1346509900.png

post-724258-0-94240300-1346509914_thumb.jpg

Opublikowano

Dodaj generator MPC z działu mc bo inaczej report.

 

Link do generatora -

http://www.mpcforum.pl/topic/516797-generatory-publikacji-serwerow-mc/

Opublikowano

Wszedlem na serwer , reguamin jasny i czytelny , administracja bardzo mila i pomocna . Nie ma tam jeszcze za duzo graczy ale i tak zabawa jest fajna .

Opublikowano

Ciekawi mnie bardzo , czemu 90% polecających ma 1 - 10 postów. Ale zobaczę ^^.

 

 

EDIT: Server mi się całkiem całkiem podoba ^^ Polecam

Opublikowano

będę szczery mapka już już względnie ładna i fajna i mógłbym pograć ale zważając na to iż jest tak mało osób na serwerze to podziękuje. Dam ci rade autorze prezki w dzisiejszych czasach minecraft jest tak zjebany że trzeba główkować i robić jak najlepsze i unikalniejsze serwery niż kopiować pomysł od pierwszych pomysłodawców pomysłu na przykład freebuilda albo innego ;>

 

Z Poważaniem shizeR_sR

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...