Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź][1.3.1][CraftPolska] [Frakcje] [Survival] [WojnyGildii][Mcmmo][Ogarnięta Administracja][63 sloty] Zapraszamy !


TntCrafTntCraft

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@up ja :D

-Imię Miłosz

-Lat 14,

-Ts3,skype,

-Po mutacji,

-Rozgarnięty,

-Znam dobrze ortografie :),

-Interesuje się informatyką,muzyką(Dubstepem),grami i Minecraftem :D,

-Komunikatywny,

-Uczciwy,

-Moderatorem byłem już 1 raz :D i dobrze spełniałem tą funkcje , ale server upadł -.-

-Spędzam dużo czasu na kompie ;)

-Nie przeklinam ;),

-Pomagam każdemu jak mogę sam się przekonasz jak będę modem ;).

-Będę dofinansowywał serwer :D

Chcesz coś jeszcze wiedzieć pisz na GG, lub daj adres ts'a :]

GG:43520720

WojakPL


Opublikowano

20070827124619.jpg

 

 

Siema!

Mam na imię Albert

:D Interesuję się piłką nożną a tak że od najmłodszych lat uczę się grać na perkusji <3

Bardzo lubię też grać w minecraft'a, słucham muzyki typu PoP, wykonawca Michael Jackson :rolleyes:

 

Co od siebie mógłbym włożyć w serwer:

-Umiem ogarnąć spam niepotrzebnych ''słówek''

-Znam bardzo, ale to bardzo dużo komend world edita i wiele innych, oraz umiem się nimi odpowiednio posługiwać.

-Jestem spokojnym, wyluzowanym człowiekiem i trudno mnie zdenerwować

-Na pewno taka osoba jak ja przyda się w waszym teamie :P

 

Dlaczego ja?

 

-Aktualnie prowadzę serwer dedykowany z kolegą, 60 slotowy

-Bardzo wiele razy pełniłem funkcję Moderatora,Admina a nawet Właściciela, wiem co to znaczy praca zespołowa.

 

Wady

:(

 

-W roku szkolnym niestety nie będę mógł dużo przebywać na komputerze jak 5-6 h

 

Kontakt

-Na razie podam tylko gg, jeżeli będziecie zainteresowani piszcie, w późniejszym czasie się dogadamy.

GG:1924768

Opublikowano

Ja mogę na moda

wiek 15lat

skype mam

teamspeak3 mam

mikro sprawne mam

ogarnięty zawsze mogę w czymś pomóc nie rozdaje eq...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...