Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[2 Królestwa][Wojny][Rasy/Klasy] Serwer By Solixx .[Eventy][60Slotów]


sirmarq

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

6z2emf.png

NASTĄPIŁY ZMIANY NA SERWERZE !

IP : MC2.SOBAN.PL

ZAPRASZAMY !!!!

Ts : ts.soban.pl

2 królestwa , klasy.

A więc zaczynamy .

b_560_95_1.png

e0r3n8.png

Rozgrywka będzie polegała na tym że :

Są 2 królestwa które ze sobą walczą .

Gracze mają możliwość rozbudowania swojego królestwa za pomocą ,

kupywania cuboidów od administracji za określoną kwotę .

[oczywiście na terenach królestw].

Są także klasy .

60 slotów

2md82f.png

FABUŁA

Pewnego dnia żył sobie król solixx , lecz umarł na raka piersi .

Miał dwóch synów , Ghandiego oraz Uniego .

Po jego śmierci synowie zaczęli kłócić się o królestwo .

I rozpętała się wojna ...

Ghandi był zły , okrutny i mściwy jego królestwo nazwano Mroczni

Uni był dobry , silny , honorowy jego królestwo nazwano Swietlistymi.

Twoim zadaniem jest , dołączyć do jednego z tych królestw ...

Zdobyć ekwipunek , zdobyć miano maga i najlepsze różdżki !

Musisz też rozbudować królestwo .

[Cuboidy u adminów 16x16 można stawiać tam co sie chce .]

OPIS KLASY

 

Klasy są 3 na cały serwer :

 

 

Krasnolud

Czyli healer , uzdrowiciel .Może nosić diaxowe eq , lecz co do broni musi ironowe

:)

Bardzo przydatna klasa w walkach drużynowych

:D

Umierkowane hp , i dmg.

 

 

Człowiek

Czyli axeman , walczy toporkiem [axe] .

Posiada wiele skilli do walki w zwarciu .

Dmg duże , hp mało

:D

Eq ironowe . Axe diaxowe.

 

Łucznik

Jego bronią jest broń dystansowa czyli łuk.Posiada wiele dobrych skilli.

Hp średnie , dmg duże .

Eq ironowe.

 

/hero choose - wybieramy klase

/lvl - level postaci

/skills - umiejetnosci

/hp - ilosc punktow zycia

 

 

Co jeszcze?

Na serwerze gwarantujemy codzienne eventy !

Jest tak że możliwość założenia swojego królestwa ... nie za PLN !

Wystarczy że uzbieracie 100.000.000 dolarów ;].

[stack cobbla 40 dolarów]

Można się też złozyć

:).

SCREENY

Proszę o zdjęcie kilku %%%%%%%%% :)

 

 

Popieram akcje :

2q01u2f.png

Opublikowano

Serwer OFF :C Lipa bo gralem jak byl start jednak wtedy bylo duzo bugow teraz podobno jest super :D A tak dla pewnosci na jaka wersje minecraft serwer ?

Nie bądź leszcz daj +

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...