Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Propozycja Na Zalozenie Dzialu


Czy chcesz, aby powstal dzial SA:MP ?  

39 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcesz, aby powstal dzial SA:MP ?

    • Tak !
      24
    • Nie !
      15

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiec tak, mam jedna propozycje co do zalozenia nowego dzialu: SA:MP (GTA San Andreas MutliPlayer) Jest oprogramowanie rozne mapki, skrypty, cheaty itp...

Nie wiem co o tym myslicie, ale moi zdaniem ten dzial sie przyda ! :)

 

Jezeli napisalem w zlym dziale to przepraszam i prosze o przeniesienie ;]

Opublikowano

Po 1: radził bym dodac ankiete

Po 2:Jak by były tuty do sieci itp. może bym pograł

Po 3:Fajny avek

 

Czyli ogółem jestem na tak ^_^

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Opublikowano

Ja też myśle ze by się przydał taki dział sam osobiscie gram SA:MP.

Jestem na TAK

8cef750dc.png

54418004.jpg41561578.jpg

 

Nick w CS: MatT

 

Masz problem z Metinem? Napisz może pomogę :)

My gg: 1113450

Opublikowano

Też jestem na tak i bym sobie pograł na sampie :D

 

Zróbcie serva mpcteam :D

 

2 i pół kafla posts :D

Opublikowano

Oczywiście, że tak ! :)

Mam serwa narazie 20 slotów bo dopiero wykuupilłem, podam wam IP tym co grają jak będzie skończona mapa i forum ;)

1317454587-U195480.png

Opublikowano

jak juz to dział GTA ogólny w Inne Gry. Hackow jest malutko, taki dzial zylby tylko i wylacznie skrypytowaniem map w PAWN'o a raczej nie o tej tematyce jest MPCForum. Dla tego na nie :P

Opublikowano
Jak dobrze pamietam to taki dział już był i chyba coś nie wypaliło

 

Kiedy to było ;> ?

Teraz gra więcej ludzi...

1317454587-U195480.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...