Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

KwadratowePixele [4Fun] [premium:Nie] [PvP:Nie] [wl:Tak] [5 slotów] [serwer:Dedykowany][1.3.2]


MMichuPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

G.png

strzalka.gifNazwa serwera: KwadratowePixele

 

strzalka.gifIP serwera: 37.59.3.168:25705

 

P.png

strzalka.gifRodzaj Serwera: 4Fun

 

strzalka.gifHosting Serwera: Dedykowany

 

strzalka.gifPvP: Nie

 

strzalka.gifPotwory: Tak

 

strzalka.gifZwierzeta: Tak

 

strzalka.gifPremium: Nie

 

strzalka.gifSloty: 5

 

strzalka.gifBiala Lista: Tak

 

strzalka.gifNether: Tak

 

strzalka.gifPluginy: LifeMc, Essentials, AuthMe, TreeAssist, Lockette

 

strzalka.gifZałoga: MMichuPL

 

 

D.png

strzalka.gifSerwer podobny do kwadratowej masakry.

Na serwerze jest White Lista więc oto formularz zgłoszeniowy:

Nick w grze:

Wiek:

Masz skype:

Ładnie budujesz(możesz podesłać link do screena):

Dlaczego chcesz grać na tym serwerze:

 

 

 

Zgłoszenie na PONIŻEJ!!!!!!

 

 

 

Jeżeli serwer ci się spodobał:

 

//zakaz handlu

Opublikowano

Nie będę pier**lił w bambus ... :>

Nie lubie "formularzy" .

:D

 

Mam na imię Kornel, nick w grze to MCSkilledPL .

Miałem swojego dedyka (RPG), mape na nim robiłem ok. 4dni . 0,0 więc wydaje mi się że nie jest najgorzej .

:D

Mam skype ale bardzo rzadko korzystam . Jeśli byś chciał napisz mi na PW ,a na pewno Ci podam .

:)

 

Poza grą w minecraft chodzę do liceum (1klasa) i się ucze .

^^

Lubię grać w hokeja i w piłkę ręczną . :3

 

Chciał bym tu zagrać ,bo od dawna szukam takiego serwera . :3

Chciał bym grać regularnie i tworzyć grany zespół .

:)

 

Pozdrawiam .

1377774857-U369478.pngeJyzMNIzNtEzMjbTszDisjC0MOQKTUotci5KTCvhcs9PUfBPUwhPLOIydlFwL0osLuYyMjWFYwDCgA6l.png

Opublikowano

Nick w grze:FrugoPoland

 

Wiek:14

 

Masz skype: Bez mikrofonu

 

Ładnie budujesz(możesz podesłać link do screena): Format kompa

 

Dlaczego chcesz grać na tym serwerze:Bo jest GOOD

1377774857-U369478.png

Opublikowano

Nick w grze: Munioo

Wiek: 14

Masz skype: Tak ale micro lezy rozpierdolone

Ładnie budujesz(możesz podesłać link do screena): Buduje ładnie formatowałałem ostatnio minecrafta i screena nie mam :(

Dlaczego chcesz grać na tym serwerze Bo zdaje: się być good

1390155547-U554535.jpg
Opublikowano

Nick w grze:Xanter

Wiek:14,5

Masz skype:Tak

Ładnie budujesz(możesz podesłać link do screena): Dosyć ładnie

Dlaczego chcesz grać na tym serwerze: Lubie serwery tego typu

Opublikowano

Nick w grze:Sqart

Wiek:16

Masz skype ? : tak z mikro

Czy ładnie buduje ?:TAAK :D

Dlaczego chcesz grać na tym serwerze: Lubie tego typu serwery :)

Dobre, POMARAŃCZOWE 

Opublikowano

Nick w Grze : KacperowyPL

Wiek: 14

Masz Skype ? : Posiadam Ale Karta Dźwiękowa zepsuta

Czy ładnie buduje ? : Koledzy mówią że tak :D

Dlaczego chcesz grać na tym serwerze : Chciałbym pograć sobie na takim serwerze :P

Opublikowano

5 slotów i jeszcze WL, na pewno dużo ludu tam będzie...

Po co mam robić więcej jak nie wiem czy w ogóle się opłaca?

Opublikowano

Nick w grze: Malinowy98

Wiek: 14

Masz skype: tak

Ładnie budujesz(możesz podesłać link do screena): tak :s

Dlaczego chcesz grać na tym serwerze: bo zapowiada sie fajna zabawa i miła atmosfera .

Opublikowano

Nick w grze: PustyB

Wiek: 14

Masz skype: Mam , ale nie mam micro :P

Ładnie budujesz(możesz podesłać link do screena): Sam ocenisz jak wybuduje swoja rezydecje

Dlaczego chcesz grać na tym serwerze: Szukam odpowiednika Singeplayer na multi :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...