Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pomożmy bezdomnemu Jasiowi!


FiShWiFe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pierwsze co zaczne to do administracji aby nie zamykali tematu lub tez go usuneli .

 

Niektore osoby pewnie juz znają historie bezdomnego Jasia z filmikow ktore znajdują sie na YT jezeli nie to podpinam Link

 

 

Chłopak ktory nagrał to i wstawił na yt stworzył strone na ktorej mozna wpłacać pieniadze 1$ lub wiecej aby mu pomóc .

Pieniadze są zbierane na nocleg/jedzenie/uprawnienia do wykonywania pracy ( jego zawod to elektryk) , w ciagu 1 dnia uzbierano ponad 1500$ . Cała kwota która bedzie uzbierana bedzie przekazana dla Jasia . Wiec jak ktos chce pomoc wystarczy wejsc na strone

http://www.indiegogo...=home&a=1165710

na ktorej mozna przelac jaką kolwiek kwotę przez systemy paypal itp.

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Słuchaj, dział Silkroad nie jest do tego. Masz dział ogólne, pogaduch etc. Nie jestem kid's że to krytykuję, ale są odpowiednie działy do tego stworzonę aby były takie tematy zamieszczane. A co do Pana Jasia, to cudowna a zarazem smutna historia. Raz na kilka lat trafiają się tacy ludzie którzy potrzebują pomocy, ale nie zawsze jej dostają. Jak widać dla tego pana uśmiechną się los, oraz będzie mógł wykonywać swój zawód, po czym będzie mógł spokojnie zasnąć w ciepłym łóżku w jakiś noclegu wykupiony. Te marzenia się już spełnią, gdyż 3tys. to na pewno kwota która uratuje tego człowieka przed mrozami jakie będą pewnie i tej zimy pawnować.

 

~

 

tylko nie trollujcie mnie za to że krytukuję takie wstawianie postów w publikacji serwerów, gdyż to nie jest ten dział. Mogłeś bardziej zamieścić ten post w "Silkroad Online" ale głównym. Pewnie warn'a nie będzie ale temat zniknie lub miło gdyby administracja/mod przenieśli ten temat do głównego :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...