Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dif] Zmiana max. lvl konia na game2089


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobry.

Był dif na zmianę maksymalnego poziomu konia bodajże na game2010

to postanowiłem w końcu coś napisać i dać difiacza na 2089.

0008D1E9: 15 FF

DIF ma za zadanie zmienić standardowy poziom konia 21 (15) na 255 (FF).

 

Game jest teraz pozostaje baza.

Przechodzicie do navi

player -> player //ctrl +d

szukacie horse_level ,zmieniacie typowanie na TINYINT

 

(1-bajtowe pole, przechowujące wartości całkowite bez znaku z przedziału od 0 do 255 lub ze znakiem z przedziału od -127 do 127)

4funmt2.pl

Opublikowano

horse_level standardowo jest na tinyint lecz długość jest ustawiona na dwie cyfry więc jedynie to zmienić. jakieś korzyści płyną z powiększenia poziomu konia ?

 

@down

aha

 

umarł

Opublikowano

Mozna robic jakis system koniów po 21 lv i w ... ich nawalic xD lajk zostawie aczkolwiek niezda mi sie to na nic

Szukam Ekipy / Gildii na s9 agronas czerwoni lv +35

Opublikowano

O ile wiem, to max lvl konia to 30, a nie 21, lulz.

"Just because I'm weaker doesn't make you stronger".

krul | władca | mangozjeb | technik Ascarialu s2

Last.fm

Zainteresowanych fixami na source'owe game 40250 zapraszam PW.

Opublikowano

O ile wiem, to max lvl konia to 30, a nie 21, lulz.

Może chodziło mu, że niby 21 to militar a dalej...

1351279892-U721655.jpg
Opublikowano

No,no przydatne.Wprowadzę to na swój serwer.Takie pytanko.Jeśli już jest ten 255lvl konia to jak wprowadzić do tego system koni?Chodzi mi oto,że np na 45lvl by był np.jednorożec.

Jeśli sądzisz, że choć trochę obchodzi mnie twoje zdanie i to co o mnie myślisz - jesteś wbłedzie.



>>>Zapraszam grafików<<<


Opublikowano

Mozna robic jakis system koniów po 21 lv i w ... ich nawalic xD lajk zostawie aczkolwiek niezda mi sie to na nic

 

koniąt

10s55xy.jpg


 


Ładną grafikę dla Reinora dostarcza L&A Studio!


Kontakt do L&A Studio: 44934972

Opublikowano

No,no przydatne.Wprowadzę to na swój serwer.Takie pytanko.Jeśli już jest ten 255lvl konia to jak wprowadzić do tego system koni?Chodzi mi oto,że np na 45lvl by był np.jednorożec.

Robisz to questem o ile sie nie myle :)

Szukam Ekipy / Gildii na s9 agronas czerwoni lv +35

Opublikowano

Robisz to questem o ile sie nie myle :)

Quest Ci nic nie da, jak nie zrobisz difa. Patrzyłem niedawno, czy można zrobić powyżej 30lvla tak, aby zamiast koni były wierzchowce i jednak nie da się, bo brakuje miejsca ;) Jedynie możesz zrobić na niższe poziomy.

sygna1gn.png

ParadiseMt2.pl - Team

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...