Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

IronCraft[Survival+Frakcje][24/7][20slotów][1.3.2][Dedyk]


ViloPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

IronCraft

Masz dość grania na zlagowanych, pełnych niepotrzebnych pluginów serwerów?

Zatrzymaj się na dłużej w świecie IronCraft i poczuj powiew starej atmosfery

jaka towarzyszyła ci przy pierwszych minutach z Minecraft.

onlinen.png

 

Online: 24/7

Slotów: 20

 

informacjec.png

 

Serwer: Dedykowany

Adres IP: s16.mineserv.eu:22560

Potwory: Tak

Nether: Tak

Zwierzęta: Tak

Premium: Nie / Tak

WhiteList: Nie

noweinformacje.png

 

Serwer jest gwarancją trwałości i dobrej atmosfermy jaką tworzą wszyscy gracze.

Administracja czówa aby wszystkim grało się przyjemnie i uczciwie.

 

Administracja serwera:

Head Admin: ViloPL

Admin: SenderPL

 

 

 

ScreenShooty:

31204972722084841643.png

91133197575616813933.png

 

 

 

Vip i SuperVip:

72257984698402325401.png

//zakaz handlu

 

47306503795155585927.png

 

Na serwerze znajdują się sprawdzone i przydatne pluginy które mają nam umilić czas, a nie zlagować serwer.

Factions - Graj wraz z przyjacółmi w jednej frakcji i zdobywaj coraz to nowe tereny kosztem innych graczy.

McMMO - Rozwijaj swoje umiejętności poprzez codzienne czynności i zdobywaj przy tym szacunek i nowe skille.

FoundBoxx - Plugin pozwalający sledzić czy na serwerze nie panoszą się x-rayowcy.

I kilka innych.

 

 

Komendy do pluginu Factions :

/f create NAZWA_FRAKCJI - tworzenie frakcji.

/f desc TEKST - edycja opisu frakcji. (Kiedy ktoś wchodzi na teren frakcji, wyświetlany jest jej opis)

/f leave - odejście z frakcji.

/f join Nazwa_Frakcji - dołączenie do frakcji.

/f invite NICK - zaproszenie użytkownika do frakcji.

/f kick NICK - wyrzucenie danego gracza z gildii.

/f title NICK TYTUŁ - ustawienie komuś tytułu w frakcji.

/f c f - czat frakcyjny.

/f c p - czat publiczny. (Domyślny czat)

/f c a - czat sojuszu. (Widzą go frakcje, które są w sojuszu ze sobą)

/f claim - zajęcie terenu dla frakcji.* UWAGA: Tereny są wyznaczane automatycznie przez plugin, gracz tego nie robi.

/f unclaim - usunięcie danego terenu z frakcji (po prostu zostaje ten teren wolny, inni mogą go przejąć)

/f unclaimall - usunięcie wszystkich terenów frakcji.

/f ally Nazwa_Frakcji - wysłanie prośby o sojusz do danej frakcji.

/f neutral Nazwa_Frakcji - wysłanie prośby o pozycję neutralną do danej frakcji. (Domyślnie jest to ustawione)

/f enemy Nazwa_Frakcji - ustawienie innej frakcji jako wrogą. (Nie potrzebna akceptacja drugiej strony)

 

 

 

 

//bez yt

Opublikowano

Jeden z najlepszych serwerow na jakich gralem.

Naprawdę 0 lagow pewnie dlatego że serwer stoi na mineserv.eu czyli jednym z najlepszych hostow, administracja codziennie dodaje cos nowego.

Ciekawe rozwiazanie z automatem do "prezentow" ktorego wczesniej na zadnym serwerze nie widzialem.

Atmosferze na serwerze tworza gracze i jak wszedzie znajduje się tu wiele dobrych graczy i tych ktorzy chca być dobrzy.

Malo diaxow na serwerze mimo że nie ma anty x raya ale jest plugin ktory sprawdza co wydobywaja gracze, wg mnie lepszy niż anty x ray nie liczac że admin musi być na serwie.

 

Kazdy moze wystawic negatywny koment ale często sa to dzieci neo z 0 ortografia albo admini innych serwerow, serdecznie zapraszam na ten serwer.

 

8,5/10 zobaczymy się na serwerze dudek2009Jeden z najlepszych serwerow na jakich gralem.

Naprawdę 0 lagow pewnie dlatego że serwer stoi na mineserv.eu czyli jednym z najlepszych hostow, administracja codziennie dodaje cos nowego.

Ciekawe rozwiazanie z automatem do "prezentow" ktorego wczesniej na zadnym serwerze nie widzialem.

Atmosferze na serwerze tworza gracze i jak wszedzie znajduje się tu wiele dobrych graczy i tych ktorzy chca być dobrzy.

Malo diaxow na serwerze mimo że nie ma anty x raya ale jest plugin ktory sprawdza co wydobywaja gracze, wg mnie lepszy niż anty x ray nie liczac że admin musi być na serwie.

 

Kazdy moze wystawic negatywny koment ale często sa to dzieci neo z 0 ortografia albo admini innych serwerow, serdecznie zapraszam na ten serwer.

 

8,5/10 zobaczymy się na serwerze dudek2009

Opublikowano

Już wszystko gra to było krotkie wgrywanie pluginow przeciwko cheaterom, nadaljestem duzym zwolennikiem tego serwera. Mozna szybko rozwinac swoja frakcje ale jak narazie moja frakcja nie ma z kim walczyc bo wszystkich zniszczylismy, zapraszam doswiadczonych frakcjonistow

 

Gildia Aneam ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...