Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Warrior_Craft 24/7 [10 slotów wkrótce 20+]Serdecznie Zapraszam


SkyTek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.pngWarrior_CraftDiamond_%28Gem%29.png

1337425554-U363900.png

de2zjo.gifAdres IP: 46.29.23.28:25615

de2zjo.gifTyp Serwera: Survival

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 10 wkrótce 20+

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

1337425569-U363900.png

pl

1337425578-U363900.png

Właściciel : famowned5 Admin : Pixar Technik : Paciek

1337425590-U363900.png

Serwer dopiero wystartował więc jest świeży xD

Co za tym idzie liczne eventy.

Pierwszych 3 graczy na serwerze dostanie po 3 diamenty.

 

Pierwszy gracz który zakupi u nas vip'a dostanie go,nie na miesiąc tylko na półtorej miesiąca.

Pierwszy gracz który zakupi u nas Svip'a dostanie go,nie na miesiąc tylko na półtorej miesiąca.

Vip może zakupić działkę obok spawnu 10x10.

Administracja jest miła.

Jeżeli ktos by chciał zostać sponsorem na naszym serwerze, jest taka możliwość wystarczy skontaktować się z Właścicielem serwera, wtedy otrzymujesz unikalny prefiks Sponsor oraz dostęp do komend.

GG Właściciela: 34560066

 

 

 

1336669726-U363900.png

[+18]

 

http://marekjoe.xaa.pl/Minecraft/Diamonds/index.php?add=SkyTek

 

Opublikowano

Ok a więc Server odrazu pod zarobek (czemu pod zarobek hmm normalny gracz nic niema żadnych przywilejów nawet głupiej komendy /spawn ale za to vip już ma i to wszystko :) )

1. Gotowiec nawet go nie skonfigurował :)

2. Za prawde Ban :)

3. Nie tylko ja ban :)

4. Sam sobie admin wybiera graczy którzy dostaną 3 diamenty

Nie polecam a tu ss'y :)

http://fotowrzut.pl/YQ81VFCY16

Opublikowano

No i ciekawe Ile osób gra na twoim niby super serwerze ??? 0 :) Jak sie zakłada server pod zarobek

1. Albo instalujemy sami pluginy (albo szukamy bukkita i musimy mieć jakieś pojęcie żeby go skonfigurować a nie na żywca wrzucać i startować serva :) )

2. Najpierw też musisz poczekać na ludzi na server tak około 10-20 i wtedy wrzucić możliwość kupna Vip'a

3. Jeśli to ma być conajmniej normalny server nie Hard to niech normalny gracz może mieć pare komend :)

Ja jak zrobiłem server z kolegą to zrobiłem server na miesiąc i było ze 30 osób i nawet vipów nie było a grali :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...