Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[serwer:Dedykowany]TeczaCraft [24/7][Freebuild+Survival] [premium:Nie] [PvP:Tak] [wl:Nie] [10 slotów] [serwer:Dedykowany]


rogusz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

G.png

strzalka.gifNazwa serwera: TeczaCraft

 

strzalka.gifIP serwera: 79.133.208.206:25694

 

P.png

strzalka.gifRodzaj Serwera: Freebuild

 

strzalka.gifHosting Serwera: Dedykowany

 

strzalka.gifPvP: Tak

 

strzalka.gifPotwory: Tak

 

strzalka.gifZwierzeta: Tak

 

strzalka.gifPremium: Nie

 

strzalka.gifSloty: 10

 

strzalka.gifBiala Lista: Nie

 

strzalka.gifNether: Tak

 

strzalka.gifPluginy: Pod komenda /plugins

 

strzalka.gifZałoga: H@-MineUserFaker Admin-Skipp70 Mod-szymmo11

 

 

D.png

strzalka.gifWitam was z tej strony MineUserFaker

Zapraszam was na mój nowo powstały server

FreeBuild+Survival Tecza Craft

Server Wystartował Dzisiaj O Godzinie 8.35

 

Na serverze będzie się odbywać dużo eventów dobra maszyna + ogarnięty team

daje dużo frajdy i możliwości na grę

na serverze planujemy dodać survival games

(na razie nie ma)

 

sloty zwiekszymy z czasem ponieważ i tak sporo placimy ale za to nie ma ani 1 laga a restarty trwaja naj dłużej 20 sec Serdecznie zapraszamy

 

 

jak jakies pytania/uwagi/skargi/propozycje to proszę pod gg 38191433 pozdrawiam [Wlasciciel]MineUserFaker

Opublikowano

Eryk twoje konto jest odbanowane.Przepraszam za bana ale mi się komendy pomyliły.

 

 

@UP

 

Serwer jest ogarnięty.Po prostu Eryk wyzywa na adminów za zwykłego Kicka z serva

Opublikowano

to jest dedyk teraz serva offnolem + serv ogarniamy + zabijac mozna ale nie podczas eventu tak to sie zabijajcie ile chcecie

 

jak jakies pytania/uwagi/skargi/propozycje to proszę pod gg 38191433 pozdrawiam [Wlasciciel]MineUserFaker

 

@REF

Opublikowano

postaram sie jak naj szybciej

 

ale hosting albo mi sie zawiessil albo im bo nie moge wlaczyc zrestartowac ani nic bo albo sie restartuje i zrestartowac nie moze albo wgl sie nie wczyta strona

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...