Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

KTO CHCE ZE MNĄ ZAŁOŻYĆ SERVER 24/7


DamiaNNo10

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja bym bardzo chciał ale mam wymagania

Po 1 : To musi być survival

Po 2: Mam mieć admina.

Po 3: To ma być dedyk bo mi hamaczi nie loguje

To Tyle Moich wymagań mam nadzieje zę mnie przyjmiesz.

Opublikowano

Też chętny wymagania admin lub technik oferuje wszelką pomoc.

1391075603-U401469.png

|User||Blue Member||KidMod Pokémon GO||Moderator Pokémon GO||ExModerator|

Opublikowano

Ja ci pomoge budowac i te pierdoły ale 4 wymagania

1. Mam mieć admina

2.To nie może być hamachi

3. To ma być survival

4. To ma być nonpremium

 

Kiedy robimy ten serv może dzisiaj?

 

A kto bedzie robil dzialki?

 

DDamiaNNo10 kiedy robimy ten server

Opublikowano

Tylko byle to był survival. Nie wiem na jakim pluginie był serwer, ale bez cuboidów lwc i 100% survival anti cheat, i były komendy /sethome i można było zapraszać ludzi do homa /home invite nick, i osoba zaproszona wpisuje /home nick (właściciela).

On wygasa 5 września więc nie będziemy mieli gdzie grać z kumplami

I żeby był no hamachi

 

Skype: komornikss

Opublikowano

Tylko byle to był survival. Nie wiem na jakim pluginie był serwer, ale bez cuboidów lwc i 100% survival anti cheat, i były komendy /sethome i można było zapraszać ludzi do homa /home invite nick, i osoba zaproszona wpisuje /home nick (właściciela).

On wygasa 5 września więc nie będziemy mieli gdzie grać z kumplami

I żeby był no hamachi

 

Skype: komornikss

Opublikowano

Witam Chciałem spytać kto chce ze mną założyć server minecraft 1.3.2 [24/7]

prosze pisać PW lub w odpowiedziach. Dzięki .DamiaNNo

Siemka tu kojuluki221 z ogromnym przekonaniem moge zalozyc z toba serwer minecraft 1.3.2

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...