Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy da sie wykryc jak ktos uzywa vanisha?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanie czy jest jakis sposob , mod albo cos co pozwoli mi okreslic ze admin jest blisko mnie na niewidzialnosci? Trafilem na bardzo namolnego admina lazi za mna krok w krok doslownie wiem to dzieki tylko komendzie serwerowej ale to latwo sprawdzic w logach ze wpisywalem komende. Nie chce aby sie dowiedzial o czyms.

 

Dzieki z góry za odpowiedzi. Beda lajki za sposoby jak pomożecie :D

Opublikowano

cyc ale vanish to funkcja bukkita! Bukkit ukrywa tak, że nawet najlepszy czit nie da rady. A radar nie pokazuje graczy na vanishu.

Opublikowano

cyc ale vanish to funkcja bukkita! Bukkit ukrywa tak, że nawet najlepszy czit nie da rady. A radar nie pokazuje graczy na vanishu.

Zależy czy uzwywa sie pluginu nopocketvanish czy essentials a w tym jest roznica

mca.png

Znawca
Opublikowano

Sproboj radarem z nodusa lub komenda /near

Innych sposobow chyba nie ma.. No chyba że mialbys op'a to bys go widzial ;p

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Opublikowano

Zależy czy uzwywa sie pluginu nopocketvanish czy essentials a w tym jest roznica

NIe, nie ma różnicy... Fragment kodu javy:

public void onCommand(CommandSender sender, Command command, String label, String[] args) {
Bukkit.getPlayer(sender.getName()).showPlayer() //pokazuje gracza, musze uzyskać wartość "Player", a nie "CommandSender" więc konwertuje do gracza, a sender.getName() zwraca String, gdzie jest zawarty nick
Bukkit.getPlayer(sender.getName()).hidePlayer() //ukrywa gracza
}

 

co wynika, że jest to funkcja bukkita, a nie pluginu

Opublikowano

Z tego co widać nie da rady. A w ogóle skąd wiesz, że cię śledzi? Może masz jakąś paranoję :). Poza tym pilnowanie graczy to obowiązek Admina. Bardzo dobrze, że cię kontroluje, przynajmniej grasz fair.

| Pijawka I | Pijawka II | Pijawka III | MPC User I | MPC User II | MPC User III | MPC Member | MPC Member II | ProUser | MPC Member III | MPC Team | Postmaker | Postwriter |


 

Opublikowano

Hahahha! Jest sposób! Rzucać dookoła dirta! Gdy dirt zniknie, oznacza, że ktoś jest w pobliżu, ale gorzej jak admin lata i jest bardzo wysoko np. Y: 150, a gracz ma Y: 64. Wtedy nie rozpoznamy. Admin może mieć nodusa i opcja Freecam.

Opublikowano

Hahahha! Jest sposób! Rzucać dookoła dirta! Gdy dirt zniknie, oznacza, że ktoś jest w pobliżu, ale gorzej jak admin lata i jest bardzo wysoko np. Y: 150, a gracz ma Y: 64. Wtedy nie rozpoznamy. Admin może mieć nodusa i opcja Freecam.

 

Jesteś moim mistrzem! Vouch for OP! 100% legit.

ePc0b.jpg
Opublikowano

Hahahha! Jest sposób! Rzucać dookoła dirta! Gdy dirt zniknie, oznacza, że ktoś jest w pobliżu, ale gorzej jak admin lata i jest bardzo wysoko np. Y: 150, a gracz ma Y: 64. Wtedy nie rozpoznamy. Admin może mieć nodusa i opcja Freecam.

 

Mistrz, dzięki

Opublikowano

A ja mam sposób, np jak jest na serwerze plugin na npc i są pokazane osoby z administracji, to gdy ktoś z tamtąd zniknie to jest na vanishu:)

Twoja reklama tutaj - Pisz na pw xD

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

cos mi sie wydaje ze tym namolnym adminem jestem ja... :D nie no tylko mi sie wydaje... ale lubie chodzic za graczami

co do sposobu. zobaczyc czy cus to nie. ale jak nie mozesz postawic klocka w jakims miejscu to pewnie tam stoi :P

 

EDIT: ach spr tylko date ostatniego posta ale to jednak stary temat ... ;/

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...