Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowe Technologie ? Czy tak naprawdę z nich korzystamy ?


eXu

Rekomendowane odpowiedzi

Specjalista
Opublikowano

Cześć !

Chciałbym poruszyć temat w jakim każdy z nas ma coś do dodania.

Chciałym poznać wasze uwarunkowania , wiedze i opinie ;)

 

Moje pytania będę skierowane w kierunku technologi web, a co za tym idzie również dotyczy się to tworzenia naszych nieskąplikowanych gier przeglądarkowych .

A więc tak.

 

A czemu tyle szumu ?

A tuż dlatego że w dalszej prszyszłości są plany , tylko plany .

Planujemy stworzyć serwis , tylko i wyłącznie specializujący się w technologi web rozwijający się w kierunku

nowych,najnowszych technologi prezentacji witrym podpierającej się na grach viawww.

Dodatkowo na stronie będą umieszczane odnośniki do innych przyjaznych serwisów , mało tego , uzupełnimy to

ksiązkami w formie pdf/ bądź ich cześciami .

Będziemy starać się stosować w naszych artykułach , nowościach nowsze i lepiej sprawujące się możliwości .

Dzięki czemu będzieci mogli lepiej pozycjonować wasze witryty oraz wypierać się starej konkurencji.

 

 

Niezbędne tutaj będzie podanie kilku informacji .Nie trzeba wszystkiego uzupełniać . Każda infromacja jest cenna .

Proszę pisać po 1 poście, bez komentowania,cytowania innego postu .

 

Biegłość: TAK/NIE - czyli od jakiego czasu posługujecie się biegle w jakimś j.programowania .

Żeby spełnić wymagania na TAK:

-Piszesz proste skrypty , logowanie , rejestracja , obsługa wydarzeń, eventów bez konieczności używania wysokich zabezpieczeń , jeżeli takie trzeba wykonać.

-Jesteś w stanie napisać skrypt bez szukania informacji w internecje.pomocy naukowych i etc

-odnajdujesz sam błędy, jeżeli jakikolwiek wystąpił

-Po napisaniu kodu jesteś go wstanie optamalizować, rozbudować , ulepszać .

Specializacja: ..... -Wypisujesz tutaj w kolejności , czyli od nalepszego .

Większe projekty: TAK/NIE - Wymagania na tak :

-Funkcjonuje w sieci

-Ma ponad 150 zarejestrowanych użytkowników

-200 unikalnych odsłon dziennie

Nowości: Tak/NIe - wymagania na tak:

-szukasz nowszych rozwiązań technologicznych do swojej nauki/update projektu i etc

-stosujesz nowe/najnowsze rozwiązania . Maxmyalne opuszczenie w nowościach to 3-4 lata, bądź mniej

Szukam w języku: Pl/Eng/RUS/GER i etc - w jakim jezyku szukasz informacji .

Szukasz: Portalach/blogach/wiki/gazetach i etc - możliwość wielokrotnej odpowiedzi oraz dodania swoich odpowiedzi

Ucze się z: książek/artykułów/video/gazet/z kodu source/wiki/ i etc - możliwośc wielokrotnego wyboru oraz dodania swoich odpowieddzi

Co wcześniej robisz: Przeszukujesz dokładnie/pośrednio/z wierzchu internet czy nie ma wybranych infromacji , przeznaczam pieniądze i kupuje to co mnie interesuje.

Średni wydatek na moją nauke/hobby: ....

Praktyka: Poszukujesz praktycznych rozwiązań/nowości

 

Podsumowując:

Zamieść tutaj swoją opinie, czego Ci brakuje , czego szczególnie poszukujesz , czego jest za dużo , czego nie lubisz w stronach,portalach gdy szukasz informacji .

 

[b]Biegłość:[/b]
[b]Specializacja:[/b]
[b]Większe projekty:[/b]
[b]Nowości:[/b]
[b]Szukam w jęzku:[/b]
[b]Szukasz:[/b]
[b]Uczię sięz[/b]
[b]Co wcześniej robisz:[/b]
[b]Sredni wydatek na moją nauke/hobby:[/b]
[b]praktyka:[/b]
[b]Podsumowując: [/b]

 

z góry przepraszam za wyszystkie błędy ort,pis i wszelkie inne .

Opublikowano

Biegłość: TAK

Specializacja:PHP,MySQL,JS,HTML,CSS

Większe projekty: Brak

Nowości: Tak

Szukam w jęzku: PL , ENG

Szukasz: Wpisuję w google interesujące zagadnienie.

Uczię się z Kodów source, ćwiczenia na logike

Co wcześniej robisz: Przeszukuje pośrednio internet

Sredni wydatek na moją nauke/hobby: 0

praktyka: Jak najbardziej.

Podsumowując:

W portalach/stronach nie lubię denerwujących reklam.

Nie lubię braku ważnych opcji typu komentarz , wiadomość.

Nie aktualne tematy / newsy / przestarzałe

Przyjmuje zlecenia dot. web masterki.

while(!$success){
....try();
}

 

Opublikowano

Na początku - łojezusiu ,ale się rozpisałeś :D

Biegłość:Tak jeśli skrypt nie wbiega w mocno zaawansowane i zapomniane części (edycja tekstu przez JS, Graphic Draw, ZipArchive (czy jak mu tam było :D). Biegle posługiwałem się PHP po 2 miesiącach. Przykładowa moja praca - http://wov.exone-web.pl/

Specializacja:Programowanie (HTML, CSS, JS, PHP, trochę JQuery i AS)

Większe projekty:(brak. Z rozbudowanych - http://wov.exone-web.pl/ )

Nowości: Nie rozumiem pytania. Ja raczej jestem za starszymi rozwiązaniami choć i te nowsze są przydatne

Szukam w jęzku: PL, Eng

Szukasz: wpisuję prefixy języków

Uczię się z kurshtml.edu.pl, JS nie wiem skąd, JQuery z leksykonu

Co wcześniej robisz: ?? Przed pisaniem najpierw się budzę, potem ubieram, odpalam kompa, loguję się, czekam 20 sekund, odpalam PS Pad'a, wchodzę na web gadu, MPC, plemiona i łączę się w PS Padzie na FTP'a

Sredni wydatek na moją nauke/hobby:0,00 zł

praktyka:Praktyczne skrypty ? W sumie chyba same takie

Podsumowując: ?? ososihosi ?

 

PS: Załapałbym się do tworzenia artykułów itd. ? :3

Specjalista
Opublikowano

Dzięki chłopaki za wsparcie .

Sprzeprowadzam podobną ankiete w różnych środowiskach .

Jest to potrzbne, by sensownie zacząć ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...