Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[HLST-Skill][Survival][20slotów][24/7][Miła Atmosfera] Zapraszam!


waluta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

G.png

IP serwera: s11.csrv.pl:59474

Nazwa serwera: HLST-Skill

 

P.png

Rodzaj Serwera:Survival

Hosting Serwera: Dedykowany ((craftserve.pl))

 

PvP: Nie

 

Potwory: Tak

 

 

Zwierzeta: Tak

 

 

Premium: Nie

 

 

Sloty: 30

 

 

Biala Lista: Nie

 

 

Nether: Tak

 

 

Pluginy: Pluginy podobne do starej serwerowni serwery-minecraft.

 

Załoga:

 

[HeadAdmin] Farmie12

 

[Admin] Pitupituxd,TheAlan_

 

 

D.png

 

Witaj teraz mała informacja na temat serwera, serwer jest dedykowany oraz posiada pluginy.Serwer ma przypominać stare dobre serwery, takie jak serwery-minecraft , na naszym serwerze nie ma zabezpieczen LWC lub innego typu, to walczysz o życie oraz terytorium.

 

 

 

 

 

Co zostało dodane?

 

 

Administracja zdecydowała się do dodania jednego dobrego plugina, który umożliwia nam nadawanie innym graczą naszego /home , więcej informacji znajdziecie na serwerze.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Już tłumacze. Byłem technikiem serwera, właściciel pare razy "przypadkiem" usunął pluginy które robiłem przez 4 dni. Obraził się na mnie, zmienił hasło FTP i zbanował postać.

 

Ma 16 lat, 1 komputer z bratem na współke i rozum 8 latka, bał się przyjąć odpowiedzialności na klate i porozmawiać na skype.

 

Pluginy mi ukradł. Nie polecam serwera bo i tak całą kase bierze dla siebie.

 

@moderator

proszę o usunięcie tematu ponieważ jest ich z 5, kolega robi spam.

Opublikowano

To że ci zabrałem Technika, to nie znaczy ze masz płakać , odrazu nie polecam to sobie, to że pobierałeś kogoś pliki serwerowe i dodawanie je na serwer to nie jest żaden wysiłek, nie portzebuje technika który sciąga kogoś prace.

 

 

Bay.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...