Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DelfinCraft - Survival+Frakcje :: Zapraszamy! [23sloty][nowl]


Delfin19337

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logopng_xpseprs.png

 

Witam, oficjalnie pragnę wam przedstawić II edycję serwera - DelfinCraft.

Edycja ta wprowadziła wiele zmian w nasz serwer. Ogólnie poprawiliśmy wiele bugów,

ogarnęliśmy naszą załogę czyli Adminów i moderatorów. DelfinCraft od teraz jest już dobrze poukładany.

Jak na razie na serwerze tworzymy dobrą atmosferę i zgraną ekipę.

 

 

 

G.png

 

Nazwa serwera: DelfinCraft [survival+Frakcje][24/7][NO-WL] + Nowiutki spawn !

 

 

IP serwera: 91.121.118.135:25045

 

 

P.png

 

Rodzaj Serwera:

 

 

Hosting Serwera: Dedykowany

 

 

PvP: Tak

 

 

Potwory: Tak

 

 

Zwierzeta: Tak

 

 

Premium: Nie

 

 

Sloty: 23

 

 

Biala Lista: Nie

 

 

Nether: Tak

 

 

Pluginy: Podstawowe

:D

 

 

Załoga: (ZALOZYCIEL) DelfinPL

 

 

D.png

 

Co tam mówić wbijać

^^ Nowe mapy !!!!!!!!

 

 

20120830121629.png

Opublikowano

Nie polecam. Nic na serwie kupy się nie trzyma. Administracja z dupy wyjęta. Można łatwo dostać perma z powodem "widze xray ladnie dziala :) " nawet gdy gramy bez xraya, po prostu kopiąc swoim stylem lub znajdując diamenty przypadkowo robiąc jakies pomieszczenie. Miałem również sytuacje, że admin zabił mnie za bicie nowych graczy podczas gry ja byłem również nowym graczem i tamten gracz pierwszy zaczoł mnie bić bo administacja zapomniała założyć cuboida na spawn i wyłączyć w nim PVP.

 

Jestes ciekaw dlaczego, niektórzy gracze są nie do zabicia? Proste-HeadAdmin Delfin robi multikonto i enchantuje sobie ekwipunek, daje itemy, a home frakcji buduje na gamemode lub daje sobie surowce na budowe. Skąd to moge wiedzieć? Grałem z nim na jednym serwiem gdzie on miał HeadAdmina a ja Admina i enchantował sobie eq.

 

Podsumowując - Prezentacja 8/10 , Gracze 7/10 (niektórzy żebrają itemy) , Serwer 4/10 , Administracja 2/10

 

Pozdrawiam! :rolleyes:

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...