Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Battlefield 3 - NIE MOGĘ URUCHOMIĆ!


blues1600

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć ;) z tego co widziałam, to na forum był już poruszany temat uruchomienia Battlefielda 3. Otóż sprawa jest taka, ściągnęłam "Battlefield 3 RELOADED", usunęłam TM z nazwy folderu z grą, poinstalowałam to co tam trzeba było z folderu _Install, wrzuciłam cracka i odpaliłam grę. Otworzyło się OKNO z grą a potem już normalnie pełny ekran tak jakby gra się uruchamiała już i miałoby być intro itp, ale ekran błysnął kilka razy, gra wyłączyła się i wyskoczyło powiadomienie, że program przestał działać. Usunęłam TM nawet z rejestru, odpaliłam grę i znowu to samo. NIE WIEM CO MAM JUŻ ROBIĆ! Za każdym razem gdy instaluję BTF3 to dzieje sie to samo -.-

 

Mam Windowsa7, procesor Intel Core i5 2410M(2x 2.4 Gh), 4GB RAM i kartę graficzną Nvidia GeForce GT 520M więc na bank powinna pójść ta gierka.

Proszę o szybkie odpowiedzi i jakieś porady bo naprawdę mam już ochotę pograć w Battlefielda :>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...