Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Odpalanie Bonus Switchera na Xenoxie


Pluszer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie w tym poradniku pokaże wam jak odpalić Bonus Switchera Na sewrerze XenoxMt2

 

1.Pobieramy Bonus Switchera ( http://padmak.de/Switchbotv3_0_0_5.rar)

2.Pobieramy Spolszczenie. Jak znacie angielski to nie pobierajcie (http://speedy.sh/x6pHF/polish.lang )

3.Wypakowujemy Go!

4.Wgrywamy spolszczenie do config (W folderze gdzie znajduje sie nasz wypakowany BS)

5.Resztę języków z tego folderu (config) usuwamy

 

#Odpalamy BS ( Switch Bot v3)

#Odpalamy Xenoxa

#Logujemy się Do Xenoxa

#Klikamy Datei Schuen i wybieramy plik switchbotv3.dll

#Klikamy Fenster zum ......

#I uwaga Mamy 3 Sekundy żeby włączyć Xenoxa

# Gdy już włączymy Logujemy się

 

I oto cały Poradnik myślę że się przyda i licze na like Dziękuje :D

1353164337-U602429.jpg

Proszę o zrzucenie trochę % :]

Opublikowano

czesc mam pytanie:) chodzi mi o taki hack : gram na serwerze xenox i słysząłem o taki hacku który gdy ktos pokazuje cos na handlu to automatucznie mu wciska akceptuj jest takie cos? jesli tak prosze o link:) najlpeiej odpsujcie prywartna wiadomościa:)

Opublikowano

Takich tematów jest tysiące po co jeszcze jeden *.* .

 

Dokładka? :D No ale wiesz może ludzie nie wiedzą jak to uruchomić i wiele osób ma problem z tym :]

1353164337-U602429.jpg

Proszę o zrzucenie trochę % :]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...