Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Polskie kluby w Lidze Europejskiej


Dash

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj panowie i panie nasze dwa kluby walczą o fazę grupową Ligi Europejskiej

 

Rosenborg Trondheim - Legia Warszawa (19:00, OrangeSport)

Transmisja w necie: http://www.drhtv.com.pl/drhtv1.html

 

Hannover 96 - Śląsk Wrocław (20:45, PolsatSport)

Transmisja w necie: http://www.drhtv.com.pl/drhtv2.html

 

Panowie walczymy jeszcze o awans

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

ile było hannover śląsk w pierwszym meczu

3-5 dla 96

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

Miejmy nadzieję, że coś im wyjdzie i przejdą do tej LE, by pokazać, że polska nie ma aż tak słabego futbolu.

Stream Legii Warszawy z Trondheim nie działa, trzeba mieć wyższy pakiet. Polecam: meczyki.pl, tam można znaleźć dobre streamy.

Opublikowano

No ta, odrazu mecz wyższej rangi to blokują przekaz.

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

Myślę, że Legia musi grać swoją piłkę.Bronić nie ma czego, bo wynik 1:1 daje awans Norwegom, a Legię stać, żeby zdobyć bramkę ;p ale to wina tej sku*wiałej mordy,Grzegorza laty.Mam nadzieję,że poda się do dymisji :P

Evolution to skill97 z 30 multikontami.

Opublikowano

Ja mam nadzieje, że Legia zagra w takim składzie:

 

-----------------------Kuciak--------------------------------

--Rzeźniczak----Żewłakow----Astiz------Kiełbowicz--

------------------Gol-----------Łukasik--------------------

--Kucharczyk------Radović--Ljuboja------Żyro--------

----------------------Saganowski--------------------------

 

Uwzględniłem urazy/kartki Wawrzyniaka, Jędrzejczyka i Vrdoljaka. Trzeba po prostu liczyć, że Legia zagra swój futbol i już w pierwszej połowie strzeli gola, żeby miec później spokój.

Opublikowano

@zav

Skład raczej będzie taki :

BR - Kuciak

PO - Rzeźnik

ŚO - Astiz

ŚO - Żewłak

LO - Wawrzyn

ŚPD - Gol

ŚPD - Łukasik

PP - Rado

LP - Kosa

ŚPO - Ljubo

ŚN - Sagan

 

Jak trafie wszystko dajecie lajki xD

 

@turbocheat

Mogą także wygrać 2 bramkami, w przypadku wyniku 4-6 (dla Śląska) przejdzie Śląsk. Będzie wtedy 9-9 w dwumeczu ale to WKS będzie mieć więcej goli na wyjeździe :)

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

A to Wawrzyn nie dostał czerwonej kartki? ;f. Urban stawia na Koseckiego ale jak dla mnie to wciąż gorszy przynajmniej o klasę zawodnik od Żyry.

Opublikowano

No i skład trafiłem hahaha xDD

Jest dobrze po 1 połowie, od 36' prowadzenie Legii - gola strzelił Danijel Ljuboja (tak tego co mam w sygnie <3)

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

Szkoda Legia to była ostatnia nadzieja

Chciałem aby weszłą do Ligi Europy :(

 

Powiecie jest jeszcze śląsk ....

Co ma zrobić śląsk , wyjść nie skompromitować się i tyle .. :(

Opublikowano

Szkoda Legia to była ostatnia nadzieja

Chciałem aby weszłą do Ligi Europy :(

 

Powiecie jest jeszcze śląsk ....

Co ma zrobić śląsk , wyjść nie skompromitować się i tyle .. :(

Śląsk teraz 1-1 i gra w dziesiątkę...

 

Co do Legii to szkoda, ale zasłużyli sobie na to. Jak sie strzela jednego gola i cofa się tylko do obrony to musiało się tak skończyć. Miała być Moskwa... i jest, ale nie dla nas ;/

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

no, przynajmniej fajnie, że się Sobiech nastrzelał. Może się wybije na stałe do 1 jedenastki :DDDDDDDDDDDDD

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

no, przynajmniej fajnie, że się Sobiech nastrzelał. Może się wybije na stałe do 1 jedenastki :DDDDDDDDDDDDD

Zdrajca narodu :(

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

Gra Legii w II połowie to absolutna tragedia i żenada w jednym! Nie wiadomo, jaki był czas posiadania piłki, ale chyba gdzieś tak 80 do 20%.Legioniści przegrali wszystkie pojedynki w drugiej połowie ;p. Nie potrafili ani przez 10 sekund utrzymać się przy piłce, strata goniła stratę.Żyro 2 razy sfaulował nie potrzebnie.Pierwszy faul żyra po którym dośrodkowała ta ciota i strzelili gola.Drugi faul żyra,gościu dośrodkował(to był faul 5m od ich połowy!) i jest bramka przy dobitce z woleja.Jeszcze żyro przy dobitce w ostatnich minutach strzelał byle jak,zamiast loba zrobić,ale to kutafon jebany po chuj ta zmiana była.

Evolution to skill97 z 30 multikontami.

Opublikowano

Polskie kluby jak dla mnie są jednymi z najgorszych na świecie. Jeżeli ktoś kibicuje polskiej drużynie to tylko dlatego że lokalna. Po prostu słabo grają i nie mają szans na większe osiągnięcia.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...