Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Vayne - Polski Poradnik [WIDEO]


kerlik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapraszam do obejrzenia mojego poradnika Vayne. Znajdziecie tutaj kompletny build tego czempiona i dodatkowo kilka cennych rad odnośnie jej umiejętności.

 

Wszelkie uwagi i sugestie mile widziane. smile.gif

 

Opublikowano

GA po PD ,a LW po GA , BT po LW IMO.

Maxuj W a nie Q .Najlepiej kupić dwa dorany ,nie jeden.

random.jpg

 

,,Odi profanum vulgus et arceo"

 

2lvpyc.jpg

by Cristiano.

1353427424-U307916.png

by MrSpritex1 (ja)

Opublikowano

taaa maxed q kiedy z W mamy true dmg dobre myslenie lol

 

W Buildzie posrales kolejnosc rushowac BT i bedziesz unkillable

 

btw, w 22minuty 78 minionow? ja z autoatakiem wiecej bym wbil, a i uzywaj smartcastow bo olaboga ;)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Z tego co zrozumiałem to:

-nie można skakać przez ściany

-uciekając nie da się spamować fikołka, bo cd zaczyna być liczone dopiero po ataku

-uciekając nie masz bonusu do AS

-całkowity brak AoE

-papier

+spory singletarget dmg

+przygwożdżenie

+stosunkowo łatwo kogoś dogonić

 

Jej E ma nieco słabszy efekt, ale za to o wiele mniejszy cd. Moim zdaniem nie jest to taki rasowy assassin. Jest to raczej hybryda assassina i ranged ad carry, jednakże idzie nią carrować. Padło pytanie o trinity force... Zawsze składam nią TF. Powód? Bonus dmg z bardzo częstego Q...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Pierwszy skill, który się ulepsza, jest E. Przykładowo, mamy blitza za suppa albo aliego, on przyciąga/wpycha do krzaków, ty walisz Q po za krzaki, następnie E i już typek nie ma 1/4hp. dobra sprawa, biorąc pod uwage, że na 6 lvlu mamy bust do dmg z ulta, więc jeszcze większe pierdolnięcie. Co do buildu, lecimy 2 dorany, berki, infinity, widmowy, krwiopijca, tasak/szept a ostatni pod survival, guardian.

Kiedyś było ważne jakim jesteś ziomkiem

dzisiaj patrzą na mnie krzywo, jak wyciągam drobne

to może kwestia tego kto jak bogatą ma rodzinę

choć nie miałem wcale gorzej to nie patrzę kto ma ile

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...