Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SURVIVAL + FRAKCJE + MCMMO] [24/7] [NON - PREMIUM & PREMIUM] [BRAK LAGOW] [1.3.2] SERDECZNIE ZAPRASZAM!


ReXusy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.pngReal SurvivalDiamond_%28Gem%29.png

 

 

de2zjo.gifAdres IP

:176.9.92.111:25660

 

de2zjo.gifTyp Serwera:

Survival+Frakcje[pl]+mcmmo[pl]

 

de2zjo.gifPotwory

: Tak

 

de2zjo.gifZwierzeta

: Tak

 

de2zjo.gifPvP

: Tak

 

de2zjo.gifPremium

: Nie

 

de2zjo.gifSloty

: 25

 

de2zjo.gifBiala Lista

: Nie

 

de2zjo.gifNether

: Tak

 

 

 

 

ZAPRASZAMY!

 

:)

Opublikowano

Okey czas na ocene a wiec tak Serwer posiada WIELKIE lagi nawet przy 25 slotach.Serwer ma anty x-raya lecz jest pomieszczenie w ktorym normalnie klikasz przycisk i wyrzuca ci diaxy lecz gdy wejdziesz po te diaxy to cie zabija a wiec na pierwszy rzut oka jest SPOKO lecz po 15 minutach patrze a tu ktos zrzuca przyciskiem mase diaxow wchodzi tam zbiera diaxy a gdy dozowniki zaczely strzelac on na flyhacku sobie od nich uciekl pozniej poszedl na spawn i od tak o je wyrzuca i tak wkolko.Poza tymi rzeczami nic wiecej nie ma.Wedlug mnie nie warto ale jesli ktos chce sie "zrelaksowac" to moze pograc tam z cziterami.Moja ocena serwera 2/10

 

P.S. ReXusy nie nabijaj postow rozumiem ze :) to w formie refresha ale refresh mozna co 24h robic.

1360181684-U593821.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...