Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q]Ile żżera kasy IS-3 i w którą arte pójść do zarobków?


Skipper_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie.

1.Pytanie to głównie chodzi mi o to ile kasy żżera na naprawe

2.Pytanie to która arta lepsza do zarobków?[Chodzi mi o V tier]

Francuzik :P czy moze USA?bo ruskie mają wkurzajacą Su-5 a Niemców juz niezbyt lubie

Arta musi mieć:

W miare szybki reload

Oraz w miare duży kąt odchylenia działa w poziomie

Oczywiście dokupie moduły [mam już liste]Ale nie wiem czy dobre są.

Lista modułów to:

Ulepszony system naprowadzania

Rammer

Siatka maskująca

i oczywiście perk dla załogi to kamuflaż i później robie szósty zmysł u dowódcy

Dobrze wybrałem perki i moduły?

xxx

Opublikowano

1.Pytanie to głównie chodzi mi o to ile kasy żżera na naprawe

 

14tysięcy więc jeśli potrafisz dobrze grać to zarobek z bitwy pokryje koszty naprawy i ammo (bez premki oczywiście, a z premką wychodzisz na +

:))

 

arta polecam USA

Opublikowano

@Up

Nie trzeba dobrze grać żeby zarobek pokrył naprawe i ammo, ale jak się dobrze gra to wtedy można wyjść na + średnio 10k (przynajmniej jak gram z kumplem w plutku to on tak ma)

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

@Up3 nie dzięki :D

@Up2 O ja ... to KT jest tańszy w naprawie

Tera wybrałem francuzów bo ten AMX tak jakoś bardziej wygląda poważnie.M41 tez jest dobry ale przetestuje francuzów i sprawdze staty jeszcze :D

xxx

Opublikowano

naprawa zniszczonega is-3 kosztuje ok 11 kredytow

przy wygranej i kilku celnych strzalach mozna wyjsc na plus

niestety is-3 prawie zawsze jest cos do naprawienia (dlatego ze w jego kadlub wchodzi wszystko jak w maslo) i dodatko naboje sa po 1k za sztuke dlatego trzeba sie pilnowac by nie stracic zbyt duzo

 

dobra mobilnosc, dzialo(nawet d25t) i wieza sprawiaja ze nawet fajnie sie gra

860331433165800174608.png

Opublikowano

IS-3 to dobry czolg, nie musisz sie wysilac za bardzo zeby pokryc koszty naprawy, wyposazenia i ammo.

Na arte polecam USA ma dobrego kopa i kat rozwarcia tylko wolno laduje.

Perki moim zdaniem zle wybrales gdyz z kamuflazem lt i tak ze 100m Cb wykryja. Nie wiem po co arcie siatka i kamuflaz bo i tak lt ja wykryje. Szosty zmysl takze nie wiem po co bo jak wykryja to ma deda.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

@Up

Oj nie mylisz się z perkiem na camo i z siatką to z 50m cb nie widać, grając na kompani kumpel z klanu miał GW Panther i go spoter przeciwnej drużyny nie wyspotował z 50m po prostu przejechał obok niego i jakiś TD go zdjął.

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

No więc ja raz mouim t49 nie mogłem wykryć arty Su-5 xD mapa to erlenberg arta sidziała na wprost mnie[w prawym górnym rogu]Wokół niej było spro krzaków i wiece co?dopiero wykryłem ją gdy byłem gdzieś na styk znią :P

xxx

Opublikowano

1.Pytanie to głównie chodzi mi o to ile kasy żżera na naprawy.

0.000 - 12.000 tysięcy.

 

 

2.Pytanie to która arta lepsza do zarobków? Chodzi mi o V tier.

Jeśli niemiecka nie wchodzi w grę , to M41 amerykanów.

 

 

3.Dobrze wybrałem perki i moduły?

Każdy wybiera jak chce. Według mnie , dobrze dla arty .

prawdziwasygnatura.png

Opublikowano

Ja na pierwszego perka bym polecil towarzyszy broni. Do tego wentylacja, system naprowadzania i dosylacz dla haubic.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Wybór modółów i perków, zależy wyłącznie od upodobań :)

modułów. ;d

Perki to według własnego uznania, zależy czego komu brakuje, jak moduły to dałbym szybsze przeladowanie i system naprowadzania. ;p Dalej to nie wiem sam. ;p

//Już poprawiłem :)

Opublikowano

Wentylacja tak, ale jeżeli mamy wybierać między modułami i prekami, to tylko sami. Bo w M41 to widzę że brakuje mi celności i szybkości ładowania i to napewno będą moje moduły. A resztę zobaczę sam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...