Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

| Kraina HardCorow | [Hardcore + S + Frakcje] [Serwer Bez Zasad] [WL ON]


TomCraftYT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kraina HardCorow

 

Na początek mamy 3 życia po utracie żyć ban na 6dni , życia można doładować Diaxami jedząc je , po banie możliwość odbanowania na ts3

 

 

Serwer jest bez zasad oprócz Hakowania

 

IP:minecraft.mepi.pl:25566

 

Wl: OFF

 

Nazwa Serwera:Kraina Hardcorow

 

Hosting Serwera: Dedykowany

 

Typ Serwera: HardCore + S + Frkacje

Ilość Slotów: 20 jak będzie full to więcej

 

Założyciel Serwera:D3spero

 

Lokalizacja: Polska

 

?Ogarnięta administracja.

?Miła atmosfera.

?Brak Lagów

?Frakcje

?Zwierząta ON

?Potwory ON

?PVP ON

Trzy Kropeczki


...

Opublikowano

Podanie do WL

 

Nick w MC:ciskaos

Ile Masz lat:16

Masz Mikro:nie

Coś O Sobie:lubie placki

I dlaczego ciebie mam dodać do WL:bo sie nudze

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Nick w MC:Habson

Ile Masz lat:15

Masz Mikro:Tak

Coś O Sobie:Lubię poznawać nowych ludzi i budować :3

I dlaczego ciebie mam dodać do WL: Chciałbym pograć trochę w miłej atmosferze :)

Opublikowano

Nick w MC:Kitek69

Ile Masz lat:14

Masz Mikro:Tak

Coś O Sobie:Lubie budujać :>

I dlaczego ciebie mam dodać do WL: Ostatnie dni wakacji a nudy :P

Opublikowano

Nick w MC: SendeR

Ile Masz lat: 16

Masz Mikro: Tak ,

Coś O Sobie: Nazywam się Piotrek właśnie idę do Technikum Energetycznego na kierunek technik informatyk , interesuję się piłką nożną i komputerami

I dlaczego ciebie mam dodać do WL: Nie mam żadnego pomysłu , nie będę kłamał że po prostu chcę się tylko dostać na serwer i zorientować jaka atmosfera tam panuje.

Opublikowano

Nick w MC: KacperowyPL

Ile Masz lat: 12

Masz Mikro: Mam

Coś O Sobie: Jestem Ogarnięty, a nie żaden Nolife :D

I dlaczego ciebie mam dodać do WL: Nie wiem, moze dlatego ze chce sobie pograc na tego typu serwerze :D

Opublikowano

Zapraszam na serwer, bardzo fajny i przyjemnie się gra :P Tylko trzeba wbić, poczekać i od razu ludzie się zlecą ^^

A69JQBD.png


Lastivia s2 | Szaman Smok   |   Shatan  |  60 | CannabiS | Shinsoo | Sprzedam!


Moyes | Szaman Smok | Shatan | 75+ | Salvation | Shinsoo | Off

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...