Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[S] igrzyska śmierci! Wygraj pieniądze i koszulki minecraft level77! Zapraszam


lurek260696

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Chciałbym wam zaprezentować najlepszy serwer minecraft na jakim graliście! Do wygrania Pieniądze oraz oryginalne koszulki minecraft!

 

Serwer opiera się na nie tylko dobrej zabawie, ale i możliwości wygrania jednej z wspaniałych nagród!

Nagrody które można wygrać to:

 

-100zł

-50zł x2

-koszulka minecraft "powered by redstone" x1

-koszulka miecraft "creeper inside" x2

-koszulka minecraft "one more block" x3

 

Zwycięzcą zostaje osoba która jako jedyna przeżyje na arenie "Igrzysk śmierci"

W razie pozostania kilku osób na polu walki, będą przeprowadzane dogrywki pvp.

Mamy zamiar zorganizować 2 osobne turnieje po 2 mecze na Mapie "Igrzyska śmierci"

Zwycięzcy pierwszych meczy wygrają oryginalne koszulki minecraft.

Najlepsi będą mieli szansę wygrania nagrody głównej.

z 4 poprzednich meczy weźmiemy po 4 osoby które zginęły jako ostatnie czyli zajeły 1-4 miejsce podczas meczu.

Następnie zostanie rozegrany mecz finałowy w którym można wygrać nagrodę główną.

Wygrana główna:

1 miejsce: 100zł + koszulka

2 miejsce: 50zł + koszulka

3 miejsce: 50zł

 

Warunkiem uczestnictwa jest wysłanie smsa o treści AP.FH na numer 74068.

Koszt smsa to 4.92PLN z VAT.

Następnie po wysłaniu smsa proszę o przysłanie kodu zwrotnego w prywatnej wiadomości na tym forum.

Pieniądze z sms są wysyłane na Hosting serwera minecraft, nie do naszego portfela.

Osoby które wysłały smsa, wpisywał będę w temacie.

Pisać kto weźmie udział!

Dla pierwszych 3 osób niespodzianka po zaczęciu igrzysk (nie są to przedmioty...)

 

Wysłałeś smsa? Wpisz się w temacie jako chętny.

Pierwsze igrzyska zaczynamy po zapisaniu 12 osób!

 

Po Wygraniu igrzysk proszę o napisanie Wiadomości tutaj z danymi to przelewu/ wysłania koszulki.

 

Proszę nie pisać, że to oszustwo gdyż serwer opłacony jest z góry na 6 miesięcy, a igrzyska organizowane są

po to by serwer został wyreklamowany. Po zakończeniu igrzysk zostanie w ich miejsce założony serwer Survival.

Przewidziane ciekawe nagrody!.

 

Jedna osoba może wysłać do 4 smsów. Wysyłając 4 smsy zapewniamy sobie dostęp do 4 meczy.

 

 

Zapisane osoby:

 

Pierwszy mecz:

1. loleklolendo - lolendo

2. mixxxxer - TheSpinak

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

 

Drugi mecz:

1. loleklolendo - lolendo

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

 

Trzeci mecz:

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

 

Czwarty mecz:

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

 

Finał:

---

 

 

 

 

Tak Wyglądają koszulki które można wygrać na naszym serwerze!

 

 

 

Koszulka-Minecraft-Powered-By-Redstone-rozmiar-L_Jinx,images_big,25,5901752619364.jpg

 

Koszulka-Minecraft-Creeper-Inside-black-rozmiar-L_Jinx,images_big,5,5901531501224.jpg

koszulka-minecraft-one-more-block-s-b-iext8269858.jpg

 

SYGNATURA NIE SPEŁNIA WYMAGAŃ REGULAMINU.

Opublikowano

Zrobiłem konto specjalnie po to, żeby napisać tego posta.

 

1. Wysłałem tego smsa, ale jaką mam pewność że igrzyska się odbędą?

2. Mogę wybrać nr meczu w którym będę grał?

Opublikowano

@2 up

 

Sprawa wygląda tak że nie można wybrać meczu w którym będziemy grać, gdyż może nie być tyle chętnych i odbędą sie np tylko 2 mecze.

Igrzyska się odbędą, serwer jest opłacony.

Dopisany.

 

@up

Ip serwera zostanie podane po rozpoczęciu igrzysk, koszulki będziemy wysyłać pocztą, a pieniądze przekazem pocztowym lub przelewem bankowym

 

 

Dzisiaj postaram się dodać zdjęcia koszulek.

SYGNATURA NIE SPEŁNIA WYMAGAŃ REGULAMINU.

Opublikowano

@up

 

Nie jest to kopia niczyjego pomysłu, mieliśmy zamiar to zrobić już kilka tygodni temu, lecz nie mieliśmy jeszcze koszulek i nie było sensu zaczynać w ciemno.

A co gdyby koszulki nie dotarły? Co byśmy powiedzieli graczom o tym? Poza tym o jakim Valve mówisz?

SYGNATURA NIE SPEŁNIA WYMAGAŃ REGULAMINU.

Opublikowano

Jeśli będzie dużo chętnych, zrobimy 2 osobne turnieje. :). Nie pisać że to oszustwo bo byśmy musieli wydać kasę, jesteśmy tego świadomi a chodzi o reklamę serwera.

SYGNATURA NIE SPEŁNIA WYMAGAŃ REGULAMINU.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...