Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak nagrywać gry przeglądarkowe?


neXt15

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Mam pytanie, jak nagrywać gry Frapsem gry internetowe na przykład Happy Wheels?

Mogą być również inne programy lecz nie Camtasia Recorder.

Tak więc czekam na odpowiedzi, liczę na pomoc.

1367996595-U582588.png

Opublikowano

Wiem że w FRAPS jest możliwość nagrywania pulpitu, ale chciałbym nagrywać samą grę przeglądarkową, nie cały ekran.

Macie pomysły?

@2UP Może spróbuję.

1367996595-U582588.png

Opublikowano

no w tym programie ustawiasz jak chcesz nagrywać, czy okienko czy cus.

 

Jeżeli nie ma to zrób zooma tylko ;p Możesz stracić na jakosci.

skpUo.png

Opublikowano

Aby nagrać pulipt, również przeglądarkę to musisz posiadać frapsa oraz system Windows 7.

Jeśli już to posiadasz, to włączasz frapsa i zaznaczasz to co jest na czerwono na tym zdjęciu :

27749110129830111061.png

lajonel.png

Opublikowano

Aby nagrać pulipt, również przeglądarkę to musisz posiadać frapsa oraz system Windows 7.

Jeśli już to posiadasz, to włączasz frapsa i zaznaczasz to co jest na czerwono na tym zdjęciu :

27749110129830111061.png

To ja wiem, co i jak, tylko jak nagrywać samą grę przeglądarkową?

1367996595-U582588.png

Opublikowano

No właśnie tym sposobem ? ..

Tym sposobem?

To później zrobić zoom'a czy co? :D

 

Bandicam'em można.

Sprawdzę. :)

 

Mam kolejne pytanie, dlaczego podczas nagrywania gier np. Limbo, klatki spadły AŻ do 7?

1367996595-U582588.png

Opublikowano

Sciągłem z ciekawosci Bandicama. Szczerze polecam go ! Lepszy of FRAPS. Nagrywa co chcesz, pulpit, kawałek pulpitu, gry. Wybierasz okienko i Ci nagrywa. Można także ręcznie sobie ustawić :)

skpUo.png

Opublikowano

No to spoko, a teraz ta sprawa z Frapsem:

 

 

masz zje ustawienia lub słaby komputer i nie nadaje się do nagrywania

951841430649214321545.png

 

Day after day.

 

Opublikowano

Czemu nie chcesz Camtasii? Nie wierz w to, że laguje, bo nie ma w tym krzty prawdy. Jedynie co jest to mniejsza waga pliku. :)

Pobierz Google Chrome i ustaw Full Screen.

Opublikowano

Czemu nie chcesz Camtasii? Nie wierz w to, że laguje, bo nie ma w tym krzty prawdy. Jedynie co jest to mniejsza waga pliku. :)

Pobierz Google Chrome i ustaw Full Screen.

Mam Google Chrome. :D

No dobra, ale podczas nagrywania Camtasia Minecraft'a nawet po wy renderowaniu było widać że klatkuje.

Chyba że chodzi Ci wyłącznie tak jak w temacie o gry przeglądarkowe, to oczywiście spróbuję.

Dobra, dzięki wszystkim, niektórym rozdałem LIKE za pomoc. :)

1367996595-U582588.png

Opublikowano

Camtasia co prawda nie najlepiej radzi sobie z grami normalnymi (np. bf3, majnkraft,metin2), lepiej się sprawuje do przechwytywania pulpity, czyli przeglądarki także. Gier przez przeglądarkę nie nagrywałem, lecz różnego rodzaju inne rzeczy z neta tak. bardzo dobrze się spisuje. Ale i tak polecam Bandicama ;D

skpUo.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...