Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Początkujący ( newbie ) ;]


Diesiel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !

 

Zamierzam spróbować sił w grafice w programie GIMP znam już nieco pojęć i chciałbym nauczyć się robienia sygnatur. Mógłby mi ktoś przybliżyć trochę jak zacząć? Jakieś poradniki? Co to są warstwy,brushe. Jesli będe miał więcej pytań to napisze ;]

Szukam Grafika na zrobienie Sygnatury i Avatara.Więcej na PW

Opublikowano

Szczerze Ci powiem,że na Gimpie nie zrobisz jakiejś genialnej sygnatury,radzę się przerzucić na Photoshopa. :)

 

Tutoriale :

 

http://www.sigtutorials.com/

 

http://www.graffika.pl/

poprawka.png

 

____________________ 馬鹿は死ななきゃ治らない ____________________

Opublikowano

Ogólnie pisałem to już pod kilkoma tematami tak więc:

Na początek oczywiście GIMP by wszystkiego się nauczyć, następnie trochę uboższy od Photoshopa - Corel Paintshop Pro X4 a na sam koniec oczywiście Photoshop CS6 Extended ;)

5gubmKI.png

Opublikowano

@up

Jak dla mnie lepiej uczyć się na photoshopie,ogarnąłem jego wszystkie funkcje w 3h więc to nie jest problem,a robienie w Gimpie i Corelu to tylko marnowanie czasu i swoich umiejętności. ;)

poprawka.png

 

____________________ 馬鹿は死ななきゃ治らない ____________________

Opublikowano

no ok a podalibyście link do pobrania PS takiego jakiego wy używacie ? na pw czy tutaj ?

 

Edit@

Jak skończy się trial muszę od nowa zainstalowac PS"a?

Szukam Grafika na zrobienie Sygnatury i Avatara.Więcej na PW

Opublikowano

Diesiel, gdy zainstalujesz raz i odinstalujesz to nic nie da bo pozostają logi w systemie ;)

Musiałbyś z formatować kompa :)

 

PS. @2 UP

Ja też zaczynałem od Photoshop'a i wszystko sam, bez poradników itp.

Ale jak on jest NewBe to niech zacznie od GIMP'a ;)

5gubmKI.png

Opublikowano

@up

Jak dla mnie lepiej uczyć się na photoshopie,ogarnąłem jego wszystkie funkcje w 3h więc to nie jest problem,a robienie w Gimpie i Corelu to tylko marnowanie czasu i swoich umiejętności. ;)

Tylko nie pier&^l takich głupot. Każdy Ci powie co innego. np. według mnie Photoshop jest dla leni... czyli gotowe opcje tego co w Gimpie robisz od podstaw :)

@top Polecam poszukać Video poradników :)

 http://www.youtube.com/results?search_query=poradniki+gimp&oq=poradniki+gimp&gs_l=youtube.3..0.108.4182.0.4322.19.15.1.3.3.0.215.1756.2j12j1.15.0...0.0...1ac.0ASfljVEfOw

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...