Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

★ DosCraft ★ - ★ [NO-PREMIUM] ★ [SURVIVAL + FRAKCJE - GILDIE] ★ [100SLOTOW] ★ [OGARNIETY] ★ [ZAPRASZAMY] :)


DosCraft

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wbije dam edit

 

@edit

 

+ serwera

duża ilość slotów

fajny spawn

anty x-ray

 

- serwera

mało graczy mimo 100 slotow

ohydne schody na spawnie

kasa na gildie

są lagi

brak masarni itp

 

opinia moja (0-10) 6

Opublikowano

Sam nie ogarniasz. Administracja jest neutralna. Chcieliśmy wam pomóc po tym jak użyli "buga", którego już naprawiliśmy, to obrażaczie za plecami. YO

Opublikowano

Laggi ? Jak był Nether to były laggi, dziś został skasowany dopuki ramu nie zwiększy aby laggów nie było.

Poza tym z tego co wiem to Gracz który używał tego Buga, zanim go zastosował, to zgłosił go Adminowi.

Jeżeli serwer ci się nie podoba to nikt cie tu nie trzyma na siłe.

Opublikowano

Laggi ? Jak był Nether to były laggi, dziś został skasowany dopuki ramu nie zwiększy aby laggów nie było.

Poza tym z tego co wiem to Gracz który używał tego Buga, zanim go zastosował, to zgłosił go Adminowi.

Jeżeli serwer ci się nie podoba to nikt cie tu nie trzyma na siłe.

A czyli mówisz że np znajdę buga na dublowanie to mam zgłosić to administratorowi a potem sobie zdublować wszystkie przedmioty? A laggi są nawet przy 13 osobach bez netheru... więc nie gadaj głupot.
Opublikowano

Nowości są , lagi lekkie są ale admin Przenosi maszyne więc jest ok.

Bardzo polecam grę na tym serverze

Pozdrawiam FloRi i gilldia Nitro

Opublikowano

Użyliście buga z perłami endermana żeby wejść za mur a my się zamknęliśmy w domku i wbiliśmy na spawn więc było ok zabraliście tylko parę diaxów i śmieci nic cennego.

Później przenieśliśmy się o 6000 kratek od spawna (admin nas nie przeniósł...) i tez użyliście tymczasowego buga z logowaniem na serwerze który juz jest naprawiony i tez nas znaleźliście...

 

Tak ogólnie nikt jeszcze nie ma całego staka zbroi zrobionego tylko tak w połowie.

A serwer co prawda ma drobne problemy ale niedługo mam nadzieje będzie ok.

Ah i to z ta masarnią i npc to fakt nie powinno ich tam być.

76561198090890807.png

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

Zakaz umieszczania linku do forum w publikacji serwera.

|| exLider Minecraft || exMPC Media Lider || exModerator Single Player || exModerator Lineage2 || exModerator 4Story || exModerator Tibia || VIP ||

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...