Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WLASNY LAUNCHER] [24/7] [BRAK LAGOW] [SURVIVAL+MCMMO[PL]+FRAKCJE[PL] [NON-PREMIUM] [20 SLOTOW(BEDZIE 50)] ZAPRASZAMY!


ReciPe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

LegendaryCraft

 

Czy szukasz prawdziwego survivalu gdzie panuje super klimat, plugin na frakcje jest spolszczony, dodane jest mcmmo, tnt lawa oraz creepery nie są zabronione? Jeśli tak to dobrze trafiłeś! Nasz serwer oferuje Wam to wszystko! Póki co w fazie beta

, więc slotów tylko 20(od 5 września 50), launcher posiada własny force update, zaraz po jego dokonaniu

masz wgrane optifine oraz reiminimap

:) To taki dodatek do serwera. Launcher jest tylko premium. Jeśli nie masz poprostu przepisz sobie ip, korzystanie z launchera nie jest wymagane, ale bardziej daje ten klimat, nieco gui zmienione :)

 

Nasz serwer różni się od innych, ponieważ gdy wykopiemy rude diamentu lub szmaragdu, wypadną nam 2 sztuki surowca. Gdy wykopiemy rude zelaza lub zlota, wypadna nam 2 PRZETOPIONE sztuki surowca! Jest również 0,40% szans

że wypadnie nam ze stone'a kilka sztuk szlamu oraz 0,40% że wypadnie nam kilka

brodawek z netherracka!

 

 

 

 

IP: 176.9.24.3:25665

 

 

 

Download Launcher:

 

 

Skan:

 

 

ZAPRASZAMY!

 

SERWER STARTUE ZA KILKA MINUT, KONCZYMY WRZUCAC GOTOWE PLIKI!!

 

.

Opublikowano

non-premium, launcher premium. Wersja launchera non-premium rowniez sie ukaze zaraz gdy bedzie 50 slotow.

@up jeszcze doslownie sekundy, testujemy bukkit ;]

 

server wystartowal!

Opublikowano

przepraszamy, jeszcze kilka minut :)

 

Mieliśmy problem z wczytywaniem chunków, teraz wiemy od czego jest, musimy to naprawić, także jeszcze około 10 minut :)

Opublikowano

Po 1. Tego konta nie będę używał i tak. Po 2 - odpowiadam na pytania. Po 3 - ostatnie 5 min zostało

 

server wystartowal!

 

:)

 

:)

Opublikowano

Mhm... odpalam ten wasz launcher loguje się i nie pobiera żadnych modów (zaznaczyłem "Aktualizacje" w options) i nic nie pobrało a za drugim razem też nie zaznaczałem i nadal nie pobrało...

:>>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...