Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy mój lapek da radę na dobrych ustawieniach w L4D2 multi ?


woijaxo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wymagania minimalne:


    • Obsługiwane systemy: Windows? XP / Vista 32-/64-bit / 7 32-/64-bit
    • Procesor: Pentium 4 3,0 GHz
    • Pamięć: 1 GB RAM-u
    • Grafika: karta graficzna z 128 MB pamięci VRAM i kompatybilna z Shader Model 2.0 (ATi Radeon 9600, NVidia GeForce 6600 lub lepsza)
    • Dźwięk: karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX 9.0c
    • Dysk twardy: 7,5 GB wolnego miejsca na dysku twardym

Zalecane:


    • Obsługiwane systemy: Windows? 7 32/64-bit / Vista 32/64 / XP
    • Procesor: Intel Core 2 Duo 2,4 GHz
    • Pamięć: 1 GB
    • Karta graficzna: Shader Model 3.0, NVidia 7600, ATI X1600 lub lepsza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

a tera mój sprzęcik

0101 - Operating System : Windows 7 Home Premium 64-bit (6.1, Build 7601) Service Pack 1 (7601.win7sp1_gdr.110622-1506)

0102 - Language : Polish (Regional Setting: Polish)

0103 - BIOS : Ver 1.00PARTTBL

0104 - Processor : Intel? Core2 Duo CPU T6600 @ 2.20GHz (2 CPUs), ~2.2GHz

0105 - Memory : 4096MB RAM

0106 - Available OS Memory : 4090MB RAM

0301 - Card Name : NVIDIA GeForce GT 240M

mam jakieś szanse a jak tak to na jakich ustawieniach?

Pozdrawiam

PS:prosze was o pomoc bo ja nie umiem tego porównywać

Opublikowano

Da radę na spokojnie.

procek jest słabszy od wymaganego i zastanawiam sie czy dam rade dużą horde zombie uciągnąć a nie chce grać na niskich :/

Opublikowano

sciągne pirata tylko na chwile zobaczyć czy beżie dobrze nie jestem oszustem :P zrobie to tylko po to żeby nie wydąć bez sensu 80 zł :/

Opublikowano

Najlepiej to ściągnij wersję demo, bo mniej zajmuje, i sprawdzisz czy pójdzie, osobiście uważam, że powinno pójść ;).

lajonel.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...