Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][MODY][60slot][Hard+Frakcje][Bukkit][No-Premium][v1.3.1] Shelley-Craft


Lisio941

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Shelley-Craft

Szukasz nowych przeżyć? Dobrze trafiłes! Jesteśmy świeżym serwerem

Hard+Frakcje!

 

informacjeg.png

 

danem.png

 

IP:192.166.218.37

Nazwa Serwera:Shelley-Craft

 

Hosting Serwera: Dedykowany

 

Typ Serwera: Survival

 

Ilość Slotów: 60

 

Założyciel Serwera:Cris

 

Lokalizacja: Polska

 

 

Możliwość kupna Vipa

Ogarnięta administracja.

Miła atmosfera.

Brak Lagów

Frakcje

Zwierząta ON

Potwory ON

PVP ON

Codziennie organizowane Eventy

Niebawem zostanie odpalony Team Speak serverowy

 

Parametry maszyny:

 

Procesor: 8GHz (4x 2.0GHz)

 

Pamięć: 8GB ram

 

Łącze: 100mb/s

onlinecv.png

Jesteśmy Online 24 godziny na dobe, 7 dni w tygodniu! Cały czas możesz cieszyć się grą razem z nami!

pluginyf.png

73791912617763498287.jpg

0e5948564d403772ccaa5c11076335ff7ca7abae.png

Opublikowano

w nazwie tematu jest napisane że mody.

Jakie to mody? i czy jest paczka?

ćpanie, ćpanie, ćpanie pochłonie dobrego chłopaka, zabierze cureczke mamie


Opublikowano

Mody będą jak wyjdą, chwilowo nie ma.

 

To wtedy będzie reset mapy, bo jak mody to nowe surowce, a gdzieś trzeba je wydobyć.

 

Nwm po co startować z serwerem jak wyjda mody to i tak reset.

Opublikowano

Skoro modów jeszcze nie ma to w temacie nie powinniście pisać "[MODY]", tylko "[ W przyszłości mody]" (lub coś w tym stylu), lub wogóle nie napisać o modach!

Opublikowano

Niewielkich?! Jakiś idiota wbił pod nickiem ///////Cris czy jakoś tak i rozjebał cały serwer. To jest niewielki problem? Tak jest jak sie nie zablokuje w xAuth dodatkowych znaków....

Opublikowano

Server działa! niewielka cofka mapy, zostanie szybko zrobiona ;) W ramach rekompensaty zostanie przeprowadzony EVENT w którym każdy coś wygrywa. Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy

Opublikowano

Nastąpiła awaria maszyny dedykowanej. Sam czekam na informację. Mam nadzieję że do wieczora wszystko zdążą naprawić lub do jutra rana. Serdecznie przepraszam. Gdy będęwiedział coświęcej poinformuję.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...