Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

~Evil-Road~Nowe Systemy~Cap80~Nowe Questy~


Sh4ke

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

4WKNg.png

 

Tylko Reklamuję!

qCjtz.gif

• [GM]DeviL - Website Developer , Security Manager

• [GM]ChaoS - Database, Media Developer.

• [GM]RubiksCube - Photoshop, Pk2 Edit.

• [GM]X__X - Server Manager, Administrator.

D7zdS.gif

• EXP : 80x

• SP : 80x

• Alchemy : 2.5x

• SoX : 3x

• Gold : 200x

• Job rate: 250x

• Races : CH & EU.

• Max Lv. : 80Lv.

• Mastery : 300.

• Coins Drop : 2x.

Nie dziwcie się że są takie raty golda , bo to głównie serwer pod joba

:) Tego aż x200.

QfVdc.gif

• Specjalne Areny : Tak.

• Special NPC(S) : Tak.

• Nowe rzeczy ? : Zdecydowanie Tak.

• Fortress : Tak.

• Guild Logos : Tak.

• Stackowanie się : Tak.

• Roc : Został zmniejszony jego level do 80 oraz zmniejszono mu HP.

• Roc Drops : Seal Of EviL,Ev-Coins,wiele więcej.

• Roc Spawn place : Event Room.

• New quests : Tak.

• Quest _Silk Collect arena : Teleportując się z Jangan lub Hotan na mapkę Silk Collect Area znajdują się tam moobki 80 level z dużą ilością HP (ala uniq) , z których lecą evil coiny oraz bronie evil sox.

Dodany również quest -->zabij 2000 moobków w temple a otrzymasz :

Ev-Premium ++ , Reverse Packs , Globals , wiele wiele więcej.

• Mobs of _Silkcollect Arena dropią Evil soxy.

• NPC in _SilkCollect Arena, który sprzedaja potki.

• Seal of Evil to 11DG, zostały zmienione na level 80.

• Seal of Evil Weapons są dużo lepsze od Seal of Sun 8DG

• W przyszłości coiny bedą używane do innych rzeczy ( niespodzianka ) teraz są wam potrzebne :)

• Nowe Glowy : Tak. +11~+16.

• Codzienne update w nocy

• Wiele wiele więcej ale nie chce mi się już pisać tego

^^

NSXvB.gif

2vi3768.png

2lu8fmv.png

 

111i2ow.png

2m2volc.png

ara37.gif

•Stronka Główna -

::.EviL-Road.::

•Rejestracja - ::.EviL-Road.::

•Download - ::.EviL-Road.::

Opublikowano

Ciekawy serwer ;) Wbija ktoś ?

"Istota zamienia się w popiół, który okrywa wszystko wokół, ukrywa każdy szkopuł następnie jak widoczność po zmroku znika z widoku"

Opublikowano

Dobiłem sobie skromny 32 level i nie miałem żadnych problemów . Admini naprawiają bugi , od razu , także nie pisz , że noob team.

Opublikowano

Serwer online od dzisiaj rana , dobiłem 32 , aby sprawdzić serwer . Powtarzam nie miałem problemów . Życzę miłej gry.

Opublikowano

Haha, naprawdę dobry serwer :D Zauważyłem jeden bug może dwa i poszedłem z czego jak widze w temacie jest jeszcze więcej bugów .

1. W Party widziałem postać 82lv.

2. Bug z expem. Raz dostaje mniej raz więcej expa.

 

Serwer trochę nie dopracowany. Również strona jest trochę nie ogarnięta. Jak narazie nie znalazłem serwera który przyciągnąłby mnie na kilka długich tygodni.

Opublikowano

sro2012082916450260.jpg

Rozwinalem na maxa drzewko z paheona,ublismy lorda majac 77lvl wskoczylo mi na 84 , pozniej gm zazyczył sobie o zrobienie reloga , tez tak zrobilem i nie mam drzewka , pozniej pisalem do niego w tej sprawie to powiedzial , ze nic nie poradzi. Mimo wszystko na pasku sa skille i mozna ich uzywac , ale mizerny dmg.

Opublikowano

Jak widać serwer duży FAIL. Błędy za błędami są. Jak już sam wcześniej pisałem. Jadąc na jednym gapie na tym samym lv raz dostawałem za mobka sp a raz nie ;o. Coś zbugowany ma ten client ;x.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...