Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT]Jak zrobić serwer Minecraft na swoim komputerze?


radek1051

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam was w tym TuT'orialu pokaże wam jak zrobić serwer 1.3.2 na swoim komputerze.

Tak więc na początku wchodzimy na stronę :

http://cbukk.it/craftbukkit-beta.jar

Po wejściu w link pobieramy CraftBukkita.

Uruchamiamy go plikiem uruchamiającym który tworzymy tak :

Klikamy lewym przyciskiem myszy na tło(w folderze na pulpicie) i wybieramy Nowy->Dokument Tekstowy

wpisujemy nazwe np.Start.txt następnie otwieramy nowo stworzony plik

po czym wklejamy tą oto treść

Wersja 32-bit

@echo off
java -Xms1024M -Xmx1024M -jar craftbukkit-0.0.1-SNAPSHOT.jar nogui
pause

 

Wersja 64-bit

@echo off
"%ProgramFiles(x86)%\Java\jre6\bin\java.exe" -Xms1024M -Xmx1024M -jar craftbukkit-0.0.1-SNAPSHOT.jar
pause

Po czym zapisujemy Klikamy Plik->Zapisz Jako

i wpisujemy nazwę Start.bat

po wpisaniu wybieramy Typ zapisu czyli wybieramy Wszystkie Pliki i klikamy Zapisz.

Uruchamiamy utworzony plik i czekamy do póki w Konsoli (Czarnym Okienku) Nie wyskoczy napis DONE.

Jeśli wyskoczy powyższy napis możemy wgrać mapę oraz pluginy.

 

Prosze moderatorów o zdięcie %

Pomogłem ? Daj LAJKEŁA

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...