Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[pomoc]Wr się 2 raz nie włącza.


TheUnder12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka!!

 

Otóż mam problem z WR.

Jak zainstalowałem warrocka włączyłem go normalnie grałem itp.

Ale gdy chcę włączyć go po raz 2 to nie działa.

Nie wiem o co chodzi.

Próbowałem reinstal i nic.

 

 

 

Jakby ktoś nie zrozumiał to opiszę jaśniej.

Warrock nie chce się 2 raz włączyć.

 

 

Proszę o pomoc będą +.

 

 

Pozdrawiam

 

 

Mam Windows xp 32b

Opublikowano

spróbuj wyłączyć antywirusa i jeżeli masz windows'a vista'e lub 7'ke to uruchom wr jako Administrator

powinno pomóc :)

1379095800-U384748.png

ExMod | ExMentor | ExChampion | ExMoT | Blue Member | Tagger

Opublikowano

Chodzi ci o to , że po graniu.Chcesz zagrać ponownie , ale po włączeniu ...... opisz to co ci się dzieje po włączeniu

 

 

Więc tak. np. zagrałem godzinę i wyłączyłem warrocka. i gdy chcę zagrać ponownie to się nie włącza nic się nie dzieje ( czekałem 10 min i nic ).

Hack shield się załaduje i nic.

 

Chodzi ci o to , że po graniu.Chcesz zagrać ponownie , ale po włączeniu ...... opisz to co ci się dzieje po włączeniu

 

 

Więc np. grałem godzinkę w warrocka wyłączyłem go. i gdy chcę zagrać po raz 2 to warrock się nie włącza nic sie nie dzieje ( czekałem 10 min i nic )

Hack Shield się załadował i nic warrock się nie włącza.

Opublikowano

Teraz nie moge.

Wyskakuje takie coś :

Strona w konserwacji! Gra może być dostępne i odtwarzane. Nasza strona jest obecnie w trakcie kontroli obsługi technicznej i zostaną przywrócone tak szybko, jak kontrola jest zakończona. pracy nie wpływają na nasze gry, więc proszę się zalogować i korzystać z gry, jak zwykle. Dziękuję za zrozumienie i cierpliwość w góry!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...