Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak obsługiwać switch bota v3_0_0_5 na AvalonMT2 POMOCY


PornoGroszek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ściągnąłem switchbotav3_0_0_5 ale jestem kompletnie zielony w sprawach jak go używać. Czy może mi ktoś pomóc? Gram na AvalonMT2 a bardzo chciałbym przyśpieszyć proces zmiany bonowania. Proszę o pomoc

Opublikowano

A wiec jezeli masz windows 7 . to odpal clienta pozniej Switchbotva3 ( kliknij prawy przycisk myszy i uruchom za pomocą administratora. )

Potem szukasz procesu clienta , klikasz na niego i potem klikasz "In den ausgewahlten Prozess ... "

pozniej wyskoczy ci pod nazwa Status: "Listen cos tam dalej " klikasz to i po 10 sek uruchamia ci sie bot .

A jak masz windows xp to odpal bez uruchamiania za pomoca admina

jezeli chcesz spolszczenie do bota to pisz 6109271

Opublikowano

1. Na początek dl:

http://www.mpcforum.pl/topic/514684-dlschwitchbot-v3-by-padmak/

 

2. Później instr. "Jak włączyć":

 

1 uruchamiasz injectora

Wybieramy "Detai Suchen"i szukamy naszego DLL z bota

2 to na injectorze masz napisane gzieś na środku "Aktualisieren"

naciskasz to i masz nową liste procesów

3 następnie w tej liście szukasz procesu metina.

na jakim chcesz uzywać bota czyli u mnie na XenoxMT2 zaznaczam a następnie daje tam

" in den ausgewahlnten Prozzes injizieren" i po max 15s zalezy od kompa to włącza ci się

bot i dalej juz chyba wiesz jak idzie.

4 Następnie pojawi nam się małe okienko, z 2 opcjami :

-Login.

-Registerein.

5 Wybieramy Registerein, rejestrujemy się...

6 Wybieramy Login, logujemy się...

Wyskoczyło nam okienko z wybieraniem jakich bonów ma szukać...

7 Wybieramy odpowiednie bony, jeżeli chcemy to wybieramy alternatywne bony na których ma również się zatrzymywać ( np. w 1 ustawiamy 50sr w drugim 20um, i jak wejdzie 50sr to się zatrzyma i jak wejdzie 20 um to się zatrzyma ) nie polecam dawania 20um i 50śr na raz bo tak nie da się zbonować.

8 Wchodzimy w ostatnią zakładkę,

w 2 zakladkę i zaznaczamy opcję Nachkaufer aktiviert.

-kupowanie zmiany bonów 1-5.

-kupowanie zmiany bonów 6-7.

w 1 zakładce items możemy zamiast 1000 dać 100 i będzie nam zmieniało.

100 bonów na 1s ale czasem przeskakuje bon i lipa więc lepiej na min na 500 i dobrze leci.

w 3 zakładce jest coś z przyjaciółmi ale to nie potrzebne nam jest.

9 Powracamy do zakładki gdzie ustawialiśmy bony, i dajemy Starten!.

3. Spolszczenie:

Dl:

http://sendfile.pl/177831/config.rar

Skan:

https://www.virustotal.com/file/f987838f7cdeef2b7fc32a96b15995dbf6d0c0b8d70af20260a280d649d22b5f/analysis/1339785894/

4. Jak wyciągnąć ID zmianek:

http://www.mpcforum.pl/topic/639085-tutjak-wyciagnac-aktualne-id-zmianek-poprzez-bsa/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...