Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Zarejestrować Się Na Strochach Privów Hamachi


StayLer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Wiele osób zakłada tematy ,,Jak sie zarejestrować na hamachi servach''

 

Opcje są dwie.

 

Pierwsza z nich

 

Piszemy na Hamachi na Prywatnej Wiadomości do pana który ma przed nickiem [GA] i dajemy mu ID.Czekamy ,aż zrobi i możemy grać.

 

Druga,bardziej niezrozumiała.

 

Na stronce

 

1. Nasza Nazwa Użytkownika

2.Nasze Hasło

3.Bele co... np. nasz nick z MPC

4.email np. [email protected] (xD)

 

I konto zrobione! było takich tematów pare więc już chyba nie będzie takich pytań! ;]

mlhamannbmee60m5editionrace1.jpg

Moje BMW prosto po tuningu :*

 

20 [ \/ ]

50[ x ]

100[ x ]

200[ x ]

400 [ x ]

500 [ x ]

Opublikowano

ehh zamknijcie to nikomu sie nie przyda kazdy wie ze trzeba wbic do hamachi a reje jest latwiejsza niz niewiem co wypicie herbaty

Jeżeli uważasz, że Mou to dobry medator forum wklej to do swojej sygnaturki GG:3236172

MrCebula to zjeb!Jeśli popierasz moje zdanie wklej to do sygny!

Jeżeli uważasz że Cebula to je*any neo kid,

jestem nałogowym nabijaczem postow sprzedaje konta na zamowienie 1000 postow w miesiac pisac na gg nieno zarcik :D ale jesli to nie zabronione to z checia

 

Opublikowano

Poczytaj se pare tematów to się dowiesz..... a i tak dostałem pare PW z takimi pytaniami ;f

Macie... róbta co chceta

b.T.w Są tacy co nie wiedzą...

 

@edit Nie bądzcie hamami...pomagajcie,a jak wy byście pomagali ,a wam nikt w niczym nie pomógł? było by wam miło? ;f

mlhamannbmee60m5editionrace1.jpg

Moje BMW prosto po tuningu :*

 

20 [ \/ ]

50[ x ]

100[ x ]

200[ x ]

400 [ x ]

500 [ x ]

Opublikowano
Ktoś podaje strone servera(tylko reje) a wy chcecie się zarejestrować i nie wiecie jak.... byly takie pytania

 

Ehh, nie ktoś podaje tylko wpisujesz adres IP serwera w miejsce wpisywania strony internetowej ;]

Możecie spotkać mnie pod nickiem Haapaj


Beztytulu_hsnqrqr.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...