Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Krecenie Sci-fi w minecrafcie[pierdyliard tagów][gamemode=1][zapowiedz]


clitocybe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No więc o co chodzi

 

Mianowicie planuje nakręcić kilku minutowy filmik w klimatach sci-fi przy użyciu minecaft-a

Na razie zbudowałem kilka statków i nakręciłem coś na kształt dema technicznego tak aby pokazać jak wyglądają te okręty i jak to sobie wyobrażam. Jednak zombie są dosyć kapryśne i nie da się dużo z nimi zrobic. link

 

co to ma wspólnego z nazwą tego tematu?

mianowicie planuje postawić na jakiejś chmurze ewentualnie vps-ie serwer i zebrać paru chętnych którzy by posłużyli jako aktorzy.

 

ps. W tym temacie pojawiały się posty bardziej oderwane od jego nazwy niż ten

pps.gdybym chciał rozreklamowac mój ?kanał? to a)miałbym więcej filmów b)film byłby publiczny i miałby tagi c) nie urzyłbym najgłubszej nazwy jaką mogłem wymyśleć

ppps. pisze z laptopa w którym jest fn w miejscu ctrl wiec mogą być jakieś małe błędy

pppps.Piszcie w wątku

ppppps.Filmik nakręcony na czystym mc z modyfikacją tekstur

pppppps. Still alive!!!

Opublikowano

Widzę że nagrywasz Frapsem.

Tak więc ściągnij sobie Crack'a, bo widnieje u góry napis. ^^

Co do tego na razie jest nudnawe ale na pewno będzie coraz lepsze. :)

1367996595-U582588.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...