Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Мошенничество c загранпа


Lamnmeaveanna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

??? ??????? ???????? ???, ??? ????? ???????? ????????? ?????????????? ? ?????? ?????.

 

? ?????????? ? ???? ?????????-??????? ?????? ? ???? ??? ???????? ?????????? ????????? ???? ????? ??? ?????? ? ??????, ??? ??? ? ??? ???? ????? ?? ????? ???????. ?? ????? ???? ???? ??????-?? ????????? ? ??????????? ???????? ???????. ??????? ??????? ???????? ?? 10 ????. ?????? ????? ?????? 25 ????. ??????? ? ?????? ?? ??????? ???????, ???? ?????? ????????! ???? ?? ?????????? ?? ???????? ???? ??????????, ???????? ?????.

Opublikowano

Ja jebie.

Co to jest ??

 

@edit

Tłumaczenie:

Ta historia jest dla tych, którzy chcą przyspieszyć odbiór paszportu w Omsku. Poszedłem do FSUE Passport i usług wizowych w lipcu o pilną wniosków paszportowych dla całej rodziny na wakacje w Turcji, jak FMS oddał kontrolę do końca sierpnia. Od tego FSUE powodu został wysłany do Verdict Kancelarii. Zapowiedział, że do paszportu na 10 dni. Zamiast tego, wziął 25 dni. Kupony i bilety lotnicze nie było, całe wakacje zepsute! Jeśli padłeś ofiarą z działań tych oszustw, napisz tutaj.

deaxy_syg01.png

 

Dałbym jeszcze UserBara ale max 1 obrazek :x

Opublikowano

?? ?? ?????? ????????? ????? ?? ???????!

 

PISZEMY, NIE RYSUJEMY!

Opublikowano

?? ? ???? ?????, ? ??, ??? ????????? ???????? ? ?????? ? ??????

 

 

Nie ten dział i co jakieś paszporty mają do chetów do gier?

 

 

@edit

Weźcie go zbanujcie.

 

Całość postów: 0

Rejestracja: dziś, 03:38

Ostatnio: dziś, 03:38

deaxy_syg01.png

 

Dałbym jeszcze UserBara ale max 1 obrazek :x

Opublikowano

Rusek gada o paszportach na forum o grach, to jest pogwałcenie regulaminu czysty SPAM ! Zbanujcie go, to jakiś troll, możliwe że nawet polak to jest i nas trolluje.

1377531174-U173186.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...