Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Profesionalna maszyna]Zostane Hosterem Serwera [Maszyna] [24/7h]


eidos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jak w temacie chciałem udostępnić maszynę jaką posiadam do jakiegoś serwera MineCraft w zamian za Kilka warunków które napisz poniżej.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Warunki przedstawiają się następująco:

 

#1 Każda zakupiona usługa/dodatek/udogodnienie, ma być zapisany, opisany itd.

 

 

#2 Nie ponosimy odpowiedzialności za utracone pliki, oraz za nie dostępność serwera... Przykładowo związanymi atakiami "DOS/DDOS".

 

 

#3 Użytkownicy nie powinni dostawać rangi "VIP" za darmo, czy przez inne przypadki...

 

 

#4 Zyski ze sprzedaży dodatków/usług/udogodnień typu "VIP/SVIP" itd. zostają przekazane w 100%, Głównej Administracji Serwera.

 

 

#5 Nie przestrzeganie warunków przedstawionych przez Główną Administracje Serwera, konsekwuje permanentnym usunięciem serwer gry.

 

 

#6 Główna Administracja Serwera, zastrzega sobie prawo do zmiany warunków.

 

 

#7 Nadmierne zużywanie zasobów głównej maszyny, wiąże się z ostrzeżeniem, tymczasową blokadą lub kasacją!

 

 

#8 Odwołując się do pkt. #7, czyli używanie większej ilości zasobów niż wcześniej ustalone z Administracją, wiąże się z ostrzeżeniem, albo kasacją.

 

 

#9 Brak jakich kolwiek zysków w wyznaczonym terminie, wiąże się z zerwaniem porozumienia, oraz kasacją serwer gry/konta! ##Jest możliwość negocjacji warunków dla każdego z osobna...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Cała reszta bedzie uzgodniona na Gadu lub TS3 Pisac w Temacie

 

Maszyna ma 16GB Ramu Stoi w Firmie OVH DDR3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...