Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Co Zrobić Aby Bony Wchodziły Zawsze Maxymalne?


Avocado :D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiec...tak...Pan Zagłady sie obrazil przez kogos xD i skasowal tutka...to ja go napisze :P

 

1. Wchodzimy do bazy MySQL przez Navicat

 

2. Szukamy kolejno player>item_attr i wlaczamy ta tabelke

 

3. W 1 kolumnie nazwa bonu (sa to ang skroty wiec sie raczej domyslicie jaki to bon :)

W grugiej to nei wime co xD ale to nie potrzebne... no i mamy lv1>lv2...>lv5 to są stopnie bonow...

 

4. Wiec jak chcesz zeby zawsze wchodzil maxymalny bon to w kazdym lv (1-5) wpisujesz wartosc bonu)

 

5. Zapisujemy robimy restart serva i gotowe :)

 

Przykladowo u mnie wyglada to tak http://www.otofotki.pl/img11

/obrazki/jk5765_bez tytulu.PNG

 

EDIT:

powinien dzialac

Opublikowano

A mozna ustawić sobie wiecej do hp ? Np 12k ?

aa i bys mogl upnac ta tabele

 

nie będę wypierdalał z tego forum. Nie przeczytalem tresci tematu, leci raport za flame. Mam też twoje ip, wiec spodziewaj się jutro o 18:00 napadu na chate. Jusz stary nie zyjesz. Radze wyjechac do innego kraju, bo cie znajde.

 

 

Opublikowano

PanZagłady zrobil tez poradnik do tego... ale skasowal go bo sie sie z innymi "pogniewał"

 

@Biały Miś

 

na ss ktore dalem widac MAX_HP i obok po 5k jest wpisane to.. zrob to samo tylko ze wpisz tyle hp ile ty chcesz zeby bylo ;p

Opublikowano

Owszem skasowalem ;] i nie dlatego ,ze pogniewalem. Po prostu mialem ;> dosc ponizania i gadania ze poradniki sa gowniane. Skoro sa gowniane to po co maja byc ?? Najlepiej skasowac i po problemie.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

a ja mam pytanie jakbym chcial ustwic bony takie super np 15 k HP w zbroji tylko dla GM to jakbym najpierw wloczyl te duze bony wbil bym sobie te bonny a potem zrobil normalnie to bedzie 15 kHP jak np max bedzie 3 ???

bdccLsFwED.png

Opublikowano

Bardzo dobry tutek i leci oczywiscie 5, ale kolego moze bys mogl napisac jak poustawiac zeby nie bylo maksymalnych tylko zeby wchodzily np. hp 3000 4000 5000 6000. I zeby to sie nie skonczylo info Refused. za pomoc THX ! :)

xfz40l.jpg

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...