Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Wszystkiego na dzień dzisiejszy na PL lub US/SG


Jaamaica

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Szukam wszystkiego co pomogło by mi w grze na PL, czy różne bugi, hacki (był chyba jakiś bob czy coś).

A jeśli nie polecacie gry na PL, to może US lub SG, ale także prosiłbym o to samo...

5lwgh1.png

 

Pamiętaj, najważniejszy jest szacunek do drugiego człowieka!

Opublikowano

Na PL'u radzę grać na s26.

Co do hacków to jakiegoś fishbota pobierz żebyś kasę zarobił , też m2bob myślę też będzie dobry... tu masz linka:

http://www.mpcforum.pl/topic/597478-dlm2bob-by-slait-sandmann016-expbot

Lord Zibi

Opublikowano

Pewni jesteście, że najlepiej będzie teraz zagrać na PL, niż na np. SG lub US?

Co to teraz tak ucichło o tych zagranicznych globalach? Nie opłaca się tam grać?

5lwgh1.png

 

Pamiętaj, najważniejszy jest szacunek do drugiego człowieka!

Opublikowano
@UP Pewnie , że się opłaca. Ja osobiście wolę grać z Polakami , a nie męczyć się w innych językach.

 

Co to za męczarnia z językami? Podstawy angielskiego wystarczy znać... ;)

 

@Top

Ja od siebie polecam SG z racji eventów, tanich rzeczy i kultury, która jednak powoli staje się taka sama jak na PLu... ;) Niestety trzeba tam sobie radzić bez haxów, ponieważ łatwo tam o bana, jednak to wg. mnie jest plusem tego globala... ;)

Opublikowano

Osobiście polecam PL. Mimo, że pełno graczy którzy nie umieją się zachować to i tak gra się przyjemnie.

Co do hacków :

 

WallHack :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/452647-dlmultihack/
http://www.mpcforum.pl/topic/690599-dlwallhack-pl/
http://www.mpcforum.pl/topic/594479-dlmultihack-by-united-v12/

 

FB:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/665020-dlfish-bot/#entry4790959
http://www.mpcforum.pl/topic/665020-dlfish-bot/
http://www.mpcforum.pl/topic/372297-tut-wdkarstwo-czyli-mskie-hobby/

 

ExpBot :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/597478-dlm2bob-by-slait-sandmann016-expbot/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...