Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Akali vs Kennen , odpowiadajcie szybko proszeee dam lajki


UltiPabloPlayer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Akali według mnie.

Harras całkiem, dobry system pasywa, dash do enemy dzięki ulti (coś jak ulti diany).

Ogółem potrafi zadawać naprawdę chore dmg.

Opublikowano

Tylko szkoda ze w late kennen nie ma obrażeń i tylko odpala ulta żeby stunować w tf ;)

(chyba że robisz go pod ad)

Akali jak się nafeedujesz / wyfarmisz to będziesz wymiatał. Bez feeda i farmy tylko łaskocze przeciwnika.

League of Legends

EU WEST - konto sprzedane.

EU NE - http://www.lolking.net/summoner/eune/29743227

Opublikowano

Tylko szkoda ze w late kennen nie ma obrażeń i tylko odpala ulta żeby stunować w tf ;)

(chyba że robisz go pod ad)

Akali jak się nafeedujesz / wyfarmisz to będziesz wymiatał. Bez feeda i farmy tylko łaskocze przeciwnika.

 

Niestety przeważnie tak jest, że w late nie ma dmg ale to też zależy od teamów.

Opublikowano

Ja polecam Akali :) z dobrym teamem w mid game'ie już można ładną sieczke robić :P tylko trzeba ją ogarną oczywiscie ;)) W late game jak sie nafeedujesz to możesz lecieć 1 vs 2 :) ogółem jest nieźle

sygnaleparkour.jpg

18706.png

Opublikowano

Co wy gadacie, że kennen nie ma dmg'u w late game. Sam jak grałem mecz z 60min to do samego końca carry'iowałem mecz, ad carry składałem na E+W i trafiony shuriken.

 

Bierz kennena, super postać, szybko się nie nudzi.

fb.com/myrodj


 


 

Opublikowano

Akali

+Niewidzialność w kółku (+ slow)

+Duży dmg i od ad i od ap

+Całkiem duże survi

-Łatwa do zabicia w early bez użycia koła

-W kole się przed skillami AoE nie schowa

Kennen

+Mocny Harras z Q w early

+Massive stun

+Pro doganianie i ucieczka

-Bez energii, nic nie zrobi (chyba że ad)

-Pod ad już nie taki op w tf

Tu kiedyś był obrazek...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...