Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ] CraftLife [Życie realne]


ziizion

  

15 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zagracie na serwerze?

  2. 2. Podoba Wam si? pomys? na serwer?

  3. 3. WhiteLista?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

97082536543671276652.png

Witajcie,

Chciałbym przedstawić zapowiedź serwera minecraft ,który będzie wyglądać jak realne życie

:).

 

Na początek powiem trochę o tym jak będzie wyglądać rozgrywka.

Po wejściu na serwer zaczniemy grę na w samym środku ogromnego miasta.

Będzie można robić prawo jazdy , kupować auta itp.

Możliwe ,że niektórzy lubią sport to też będzie rozwiązane będą stadiony ,boiska do gry w piłkę nożną oraz wiele

eventów związanymi z sportem :D

Otórz od elektrowni będziecie brać prąd i musicie płacić rachunki.

 

Prezydent MasterYi już wymyślił koncepcje na robieniu prawka.

 

Zrobimy szkołę jazdy ,w której każdy gracz będzie zdawał prawo jazdy.

Jeśli zda Admin otworzy mu drzwi do wybrania prawka.

Oczywiście prawko nie jest przymusowe.!!!!!!

Za jazdę szybką albo wypadki będzie gracz powodował wypadki

Administracja może zabrać mu prawo jazdy.

Oczywiście też bd stacje paliw ( tylko nie wiem po ile będzie tzw "paliwo")

 

 

Koncepcja pluginu sport.

Każdy kapitan musi mieć przynajmniej 5 graczy w drużynie.

I będą mogli grać mecze towarzyskie.

Będzie również event tzw. "Liga mistrzów" ,który będzie rozgrywany

pomiędzy utworzonymi drużynami.

Drużyna ,która wygra dostanie cenne nagrody.

I będzie nowa wsypa nazwana "Hawaje" na ,której będą

działki VIP oraz działki dla zwykłych.

 

Parametry:

 

 

IP:

Typ serwera: Freebuild

Potwory: Tak

Zwierzeta: Tak

PvP: Nie

Premium: Nie

Whitelist: Nie

Nether: Tak

 

Serwer jest na 1.3.2

 

70534753580803159340.png

 

 

 

 

 

36202666245253739741.png

 

Frugo - Prezydent

MasterYi - Prezydent

 

 

Rangi:

Prezydent,

Burmistrz,

Moderator

Budowniczy

Mieszczan

Obywatel. ( Dostaje się gdy kupisz działkę na Hawajach

Poszukujemy Budowniczych

GG: 19151161

Opublikowano

Moj nick w mc to:Daxter

Mam 12 lat w minecrafat gram juz ponad 2 lata

Moj skyp to :daxter980

ogarniam komendy

chcialbym zostac moderatorem

Prosze o szybka odpowiedz

Dzienkuje

 

A i poprosze o ip serwera

Moge byc rozniez budowniczym ale niezbyd idzie mi budowa

Opublikowano

nick:LanoMC

wiek:11lat

Kontakt:skype patryk.gorski.lano

coś o sobie:Mam na imię Patryk gram w minerafta od 1.8.1 mam trochę wprawy w komendach i budowaniu.

na jakie stanowisko sie zgłaszasz?: Moderatora lub Budowniczego

 

 

 

Mam nadzieje że zostanę przyjęty i zdam się na 200% procent :)


 
 

Opublikowano

Nick:Ninta

Wiek:13

Kontakt:Skype (werasam54)

Doświadczenie: Byłam adminiem na 6 serwerach moja znajomość komend 7.

Kim chce być? Moderatorem.

Dlaczego ja? Why not?;p Lubię pomagać jestem miła i przyjazna.

17abys.png              


          "Haters gonna hate hate hate hate"

Opublikowano

A mógłbyś napisać coś więcej na temat serwera? Prawo jazdy, kupno samochodu, a coś więcej? :)

Co się paczysz?

Opublikowano

Popraw reklamę graficznie, bo troszkę nie zbyt wygląda..

Co do serwera hmm jeżeli przyjmiesz dzieci na whitelist to nie wiem czy zagram ;)

A tak to pomysł fajny.

Opublikowano

Ja moge tez sie sglosic na moda nick vegetassj50

Mam 15 lat jestem ogarniety .

Na jakie stanowisko?? Na Moda bo chce sprubowac bo nigdy nim nie bylem

Szybko naucze sie komend i bedzie gitara.

Gram od roku

No tyle na moj temat szybka odp

Opublikowano

@ Moda już mamy.

Dalej poszukujemy Budowniczych.

Kto startuje niech wysyła ss z swoich budowli

Opublikowano

Zapowiada się ciekawie. Podanie:

Nick: Exodeux

Wiek:13

Kontakt:Skype (tysiek.pro), GG: 44378431

Doświadczenie: Byłem moderatorem, a nawet administratorem na wielu serwerach, komendy znam na 8/10 (Przydała by się lekcja powtórzeniowa, by było 10/10 :])

Kim chce być? Moderatorem.

Dlaczego ja

10 postów

(...)

250 postów

500 postów

1000 postów! - SPAMER!

:D

Opublikowano

Podanie o moderatora:

Nick:iT000

Wiek:15

Kontak:Skype: kamilst5

Doświadczenie: Kilka serwerów własnych przez strone. Ogar komend i przede wszystkim nie kalecze w ortografi Komend znam 10/10

Kim chce być: Moderatorem

Dlaczego ja: Ponieważ ogarniam komendy potrafię się dogadać z najwięcej wymaganymi ludzmi. Nie jestem fałszywy i nie rozdaje itemków. Mógłbym ogarniać jeśli ktoś byłby afk lub przeginał na czacie.

Mam nadzieje że rozważycie moje podanko na Moderatora.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Rozumiem, że temat umarł? Nie chcę odgrzebywać czegoś, co stare, jednak bardzo ciekawi mnie sprawa samego serwera :D

Co się paczysz?

Opublikowano

Mnie właśnie też....

Osoba która ogłosiła serwer, nie odpisuje na :

-Gadu Gadu

-PW na forum.

 

Nie wiem co się dzieje ale mam nadzieję że serwer ruszy.

P4T3YK_eune_69_0_logo.png

Opublikowano

Nick:xBodziu

Wiek:15

Kontakt:Skype: bodziux3

Doświadczenie: Byłem adminach na bardzo bardzo duzo serwerach duza znajomosc minicrafta ;3

Kim chce być? Moderatorem.

Dlaczego ja? Lubie pomagac innym i chce zobaczyc serwer... i podajcie ip na skype lub na pw-,- i nagrywam filmiki na yt 570widzow :0

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...